reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o karmieniu ;)

Ja kisiel robiłam własnej roboty. Budyniu nie jadł. Cytrusów też jeszcze nie. Witaminę D3 będę podawać do końca drugiego roku życia.
Wczoraj po raz pierwszy jadł królika.
 
reklama
Hej Dziewczyny
Ciesze sie ze zajrzałam, bo wydaje mi sie ze jakas zacofana z tym karmieniem malego jestem...:)

Czy jak robicie jedzonko, to dajecie normalnie przyprawione jak dla siebie, czy gotujecie osobno?

Nasz synek jest na mleczku pepti, i nie wiemy co teraz będzie z krowim....

Ostatnia proba z normalnym, Bebilonem zakończyła się wysypka niestety, a tak bym chciała mu już robić budyń itp....

Wprowadziłyście juz krowie mleko?

Pozdrawiam
 
aniucha ja na krowim małemu gotuje czasami kaszke zwykłą lub budyń. pije jeszcze bebiko.
a co do jedzenia to odkładam małemu porcje zanim do nas przyprawie. on dostaje tylko zioła. a jak mamy coś mega niezdrowego, smażonego na obiad to młodemu gotuje osobno
 
Hej Dziewczyny
Ciesze sie ze zajrzałam, bo wydaje mi sie ze jakas zacofana z tym karmieniem malego jestem...:)

Czy jak robicie jedzonko, to dajecie normalnie przyprawione jak dla siebie, czy gotujecie osobno?

Nasz synek jest na mleczku pepti, i nie wiemy co teraz będzie z krowim....

Ostatnia proba z normalnym, Bebilonem zakończyła się wysypka niestety, a tak bym chciała mu już robić budyń itp....

Wprowadziłyście juz krowie mleko?

Pozdrawiam

mleko krowie moj ma w postaci budyniu, nalesnikow itp, ale pije swoje mleczko i do picia nie bede mu poki co podawac krowiego

co do gotowania to osobno dostaje tylko jesli my jemy cos wyjatkowo niedzieciecego, a tak to gotje tak, aby zawsze bylo cos dla niego
 
reklama
Do góry