reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

ewelcia może sporo ale Filip jest szczuplutki, zero brzucha, żadnych fałdek :) jest bardzo silny za to, a mięśnie ważą :)
szym tez nie ma brzucha.,...spodnie nosi na 92cm,..ma dres na 86cm w ktoryn na styk sie miesci..
blzuki to na 86b czasami na 92cm mu zakladam..
on dosc wysoki a szczuply:dry:


mio tez zaproszenie przyszlo zemam sie zglosivc z dzieckiemna bilans...

jak zmienilam adres to przyszlo mi ze nastepny bilans szym bedzie mial jak skonczy 2,5roku,wievc jak teraz mi przyszlo ze mam sie zglosic na 2lata to mnie zatkalo:nerd::nerd::nerd:imalo tego nie do oeilegniarki :osiedlowej"ze tak to nazwe tylkodo szpitala:dry::crazy:
 
Ostatnia edycja:
reklama
u nas tez nagle spodnie 86 staly sie za krotkie i 92 sa w sam raz pod warunkiem,ze maja regulację w pasie. Bluzeczki juz tez powoli na 92.

My mamy super przychodnie bo w roznych miejscach miasta jest przychodnia dzieci chorych i przychodnia dzieci zdrowych ( w tym punkt szczepien) ale tez trzeba czekac 2-3 tyg. Szczęściem udalo sie mi załatwic na ta środę bilans, a dzwonilam w czwartek.
 
Juli swoje wazy,ma cielsko tzn tulow dosc pokazny,brzuszek duzy itp.ale jest jednoczesnei wysoka wiec nie rzuca sie to az tak w oczy.Dzis w piaskownicy miedzy dziewczynkami pomiedzy 2,2 lata (Juli) a 2,5 i 3,1 lat nie bylo roznicy we wzroscie.
 
dziewczyny, czy któras z Was diagnozowało dzieci ze "skazą białkową" czy innąalergią? Bo ja zrobilam badania Tadkowi i zgłupiałam całkowicie. Najpierw zrobilam badania w panelu i wyszło, ze jest alergikiem, ale panel był bardzo szeroki (wyszło mu uczulenie na grupę, w której razem było mleko, gluten, jajka, rózne białka mleka itp.) Potem zrobilam badania na pojedyncze alergeny i wyszło, ze mleko krowie i wolowina nie alergizują go. I teraz nie wiem, czy mogę mu ten nabiał dawac, czy nie... Muszę chyba znalezc jakiegos dobrego lekarza, bo dobija mnie to. Póki co tadek nabiał w niewielkich ilosciach je. Niestety Jasia tez wysypało (identycznie jak Tadzia jak był malutki) no i chcialabym to zdiagnozowac, czy to w koncu alergia, czy nie...
 
reklama
moonik ja robiłam testy skórne i wyszło czekolada i mleko, ale nigdy w 100% testy niepowiedzą Ci na co dziecko jest uczulone to jest tylko w przybliżeniu. Przykład jak Nati zje 4 kostki czekolady to mu nic nie jest po mleku tez nie, ale jak zje kilka mandarynek to go wysypie, a testy tego niewykazały.
 
reklama
Do góry