reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Dziewczyny moj Szym prawie ciagle placze.....mi juz rece odpadaja od ciaglego noszenia......patrzylam mu do buzki ale to nie takie proste...ale wylukalam ze mu widac dwie dolne jedynki a dziaslo az sine:-( mialam mu dac Nurofen ale narazie sie uspokoil.......oooo tak sklamalam znow wyje.
 
reklama
Biedny Szymus:-(
A na te odparzenia (przepraszam ze pisze tutaj ale maz mnie doslownie zrzuca z kompa natychmiast:rofl2:) to sprobuj moze tormentiol?dobry jest,Jak Juli miala takie koszmarne odparzenie to jej przeszlo.
 
Na odparzenia super działa maść - niestety na receptę Pimafucort. Z tych takich do kupienia w sklepie to sudokrem - tez działa.
 
Powiedziała zeby nie dawać kurczaków , jajek i nic z kukurydzą.Kazała obserwować i przyjść jeśli by sie powiększało lub coś z tym działo.Maniulka a ty robiłaś USG tego?Lekarka powiedział że to jest od hormonów,może od tych w jedzeniu.Dlatego trzeba stosować dietę i obserwować.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Stukalam lyzeczka ale przed poludniem i nic nie bylo slychac:-( pozniej nie dal mi sprwadzic,wyrywal sie i szarpal.....a jak juz sie uspokoil to nie pozwolil mi wlozyc lyzeczki do buzi,zabieral mi z reki albo sie odwracal.

Eve mam sudocrem posmarowalam kilka razy ale jeszcze bardziej mu wysuszyl, a najgorzej na wacusiu:-(.
Po jakim czasie schodza odparzenia???
tak mniej wiecej......
U nas jutro bedzie juz tydzien i jakos slabo zagojone:-( wietrze za kazdym razem jak mam zmieniac pieluche,myje woda,smaruje bepanthenem na zmiane z maka ziemniaczana..........
 
Do góry