reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

reklama
a ja narzekałam wczoraj, że Kuba ma lenia i chodzić nie chce, a dziś przeszedł prawie całe mieszkanie sam :-D jakiś przełom ;-) zaczyna więcej czasu spędzać na nogach niż na kolanach i to z dnia na dzień :szok: i bardzo dobrze, bo już ma takie zjechane kolanka :-( aż ciemne takie :dry:
 
agniesiaa Patrycja dzisiaj też zaczeła pokonywać większe kawałki na dwóch nogach :) wczoraj przeszła kilka kroków kilka razy a dzisiaj już dosyć spory kawałek :) he he a myślałam że się tak szybko nie odważy, jak się do niej mówi chodź do mnie, itd. to klęka i idzie na czworaka. Dzisiaj już nawet przyszła po telefon i poszła z moim telefonem ;)
 
Byłam dziś z Niko u pulmonologa zrobiła mu testy i jest uczulony na pleśnie a tym samym na pylenia i dostał zyrtec i lek wziewny i musiałam kupić taką tubę ale jak tak czytam to chyba mnie baba w aptece naciągneła bo niby powinien mieć z maseczką niby lekarka mówiła a w ulotce czytam że to dla dzieci do 4 roku a on ma w czerwcu 4 latka i weź tu człowieku kup w innej aptece
 
Kuba też nie chciał podejść do mnie na nogach, ale wczoraj jak zobaczyłam, że na nogach z pokoju na korytarz poszedł zrobić babci papa to wzięłam aparat, żeby go nagrać to gonił za tym aparatem tak że duży pokój okrążył trzy razy :-D ale chodzi tylko na boso i w skarpetkach, w butach gorzej mu idzie ;-)
 
reklama
Do góry