reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o naszych dzieciach!!!!!!!!Waga,choroby,rozwój,opieka itp.

Iśku-dokładnie, spodnie to nawet 86 niektóre są dobre-jak większa rozmiarówka. Złodziejskie ręce ten nasz synek ma :)
 
reklama
Wow, ale duże te nasze dzieciaczki, ja Majce to maks daje wzrostu 90cm..... a waga to może dobiła do 13kg ale wątpię. My bluzki też na 98/104, a spodnie 92, 86 za małe nawet ostatnio jej ubrałam takie co sie w szafie zapodziały i przed kostki miała :-) może w Krakowie jakaś inna rozmiarówka;-)
 
U nas spodnie 92 to już dawno za krótkie, nosimy 98.
Ubranka tak samo, juz od dawna 98, albo 2-3 latka.

Gośka ma coś około 92-93 cm, ale dopiero 19kwietnia idziemy na bilans dwulatka;-)
 
gosia- ma zaproszenie? żartujesz!!! Ja Szymon wczoraj nie uchroniłam również od szczepionki na ODRĘ ŚWINKĘ RÓŻYCZKĘ, bo jeszcze nie zrobiliśmy. Na szczęście na moją prośbę nie szczepili MMR tylko Priorixem!!! ściągali tą szczepionkę specjalnie dla nas-fajnego mamy lekarza! Na szczęście Młody nie gorączkował i nie ma spuchniętej rączki!
 
ja dzwoniłam i pytałam to powiedzieli że przysla zaproszenie. My mamy taka mała kameralna przychodnie i strasznie pilnują wszystkiego może to dlatego :)
 
U nas tez spodnie 98 leca, bluzki to 98 ale najczesciej 104, bluzy na 2-3 latka ale mamy kilka bluzeczek george na 3-4 latka i sa w sam raz, Nadia w nich smiga od jakiegos czasu. No ale one sa uzywane wiec moze poprostu sie zbiegły:baffled:
Choc w tej kurtce co kupilam na przyszla zime w zarze (eve ma dla Adusi taka sama) rozm. 104 czyli na 3-4 lata Nadia smigała jeszcze tej zimy bo obawiam sie ze na przyszly rok bedzie jednak za mała, teraz jest w sumie dobra

Na bilansie nie bylismy bo nie mamy kiedy:zawstydzona/y: u nas tylko w srody mozna i to od 15-17 i ja sie nie wyrabiam jak pracuje, teraz mialam srode wolna ale oczywiscie zapisy sa 3 tyg do przodu.
 
U nas też trzeba się zapisywać na 2-3 tyg wprzód,
wszystkiego samemu trzeba pilnować, oni wysyłają tylko wezwania jak ktoś się bardzo miga;-)
 
zupełnie zapomniałam o bilansie, u nas niby można iść z dnia na dzień, ale tylko we wtorki i czwartki (w inne dni przyjmują tylko dzieci chore, więc nie będę dziecka narażać) a do tej pory nie miałam wolnego ani wtorku ani czwartku, może w następnym tygodniu uda mi się pójść
 
reklama
Do góry