reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko o odstawianiu maluszkow od piersi.. i alternatywy :)

Oj, tak, taniość to zaleta :-) Szczególnie, jak dziecię niezbyt lubi słoiczkowe specjały... A Kaszki też feee :-) I tylko "dorosłe" zarełko zostaje :-)


KINGA U NAS TO SAMO:-D :-D :-D .......słoiczki sporadycznie ....jak juz je to z naszego talerza bo czegoś innego sie nie złapie ........a najlepiej jakby mógł cały czas na cycu wisieć:-) ;-) :-D
 
reklama
"Taniość" i wygoda, jak nie trzeba w nocy wstawać i robić butelki...
Przystawi sie takiego małego ssaczka i można jeszcze troszkę snu zaliczyć...:-)
 
Święta racja z tą wygodą przy "didusiu" - my się na razie nie zamierzamy odstawiać :-)

Na szczęście jedzenie z "dorosłego" talerza Szymona nie interesuje, a nawet gdyby interesowało to i tak by nie dostał, bo ja się nie dam złamać :cool2:
 
Martynka odstawiła się częściowo od piersi. Teraz je już tylko rano po obudzeniu i przed pójściem spać (po kąpieli). Nie ukrywam, że tak chciałam, ale nie myślałam, że tak szybko to nastąpi. I musze powiedzieć, że troche mi dziwnie...:sick: :eek: ale to chyba normalne, że tak dziwnie mi....:confused:
 
Mokkate normalne, normalne - ja tez sie dziwnie czułam jak Mateusz coraz mniej ssał
 
u nas pierś nadal na pierwszy miejscu - w trakcie choroby tylko pierś była na topie - żadne inne jedzenie Agatki nie interesowało



postanowiłam, że o odstawieniu od piersi będę myslała ok. 2 r.ż Agatki - wtedy będzie dojrzalsza i jakoś jej wytłumaczę, że koniec z piersią (coś wykombinuję:laugh2:) - na razie nie będę jej stresowała, ona nie zrozumie przecież dlaczego mama nie chce dać am am :-)
 
U nas odstawienie bylo bezstresowe kiedy Kuba mial 9,5 miesiąca. Cieszę się ze tyle karmilam moglam dluzej ale zadecydowalam ze chce akurat teraz. Nie zaluję. Potem mylse ze moglo byc gorzej sądząc bo charakterku Kuby. A i moje piersi wyglądają ładnie co nie ukrywam tez mi zalezalo przy dluzszym karmieniu mogly by nastapic jakies nieodwracalne zmiany. A ja lubie czasem chodzic w lato w sukienkach gdzie stanik jest zbędny :-).
 
u nas tez powoli cycus idzie w odstawke. Zuzia je tylko w nocy raz i czasami jak nie zasnie na spacerku to do uspienia jej :). a tak to nawet sama sie o niego nie upomina.
ja tak samo jak Milla jestem zadowolona ze juz prawie koncze karmic i ze w koncu bede mogla zalozyc normalne staniki i moj biust tez bedzie juz normalnie wygladac :)
 
moje piersi wyglądają tak sobie pomimo,że karmiłam tylko niecałe 6 miesięcy, więc długość karmienia chyba nie ma nic do rzeczy jeśli chodzi o wygląd biustu..
 
reklama
Do góry