reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko o odstawianiu maluszkow od piersi.. i alternatywy :)

tereskaa

Mamusie Marcowe '06
Dołączył(a)
28 Marzec 2006
Postów
1 680
Miasto
Rzeszów/New York
W sumie istnieja juz podobne watki na tym forum ....ale chcialabym zeby bylo tez takie u "mam marcowych"....
otoz chcialabym zaczac odzwyczajac mojego maluszka od piersi.........tylko nie wiem jak to zrobic....poniewaz moj Patryk nie trawi zadnych smoczkow ani butelek ....probowalam juz nawet kubki niekapki....i nic nie dziala.....a z tego wszystkiego najgorsze jest to ze nigdzie nie moge bez niego wyjsc a jak  juz sie gdzies wybierzemy ...no to wiadomo jak to jest z tym karmieniem piersia...........nie jest to takie latwe.....
 
reklama
ja widzialam taki program, gdzie babka tlumaczyla ze dzieci na cycu nie lubia smoczkow bo za latwo z nich leci, i trzeba szukac takiego ktory dzila jak cyc (poleci dopiero jak mocno sie pociagnie) ;)

wiem ze to kawal czasu ale w nastepnym nr "twoje dziecko" bedzie artykul o odstawianiu od piersi ;)
 
ja tez tak naprawde t nie chce definitywnie konczyc karmienia.......wszystko byloby oki ....gdybym tylko od czasu do czasu mogla go pokarmic z butelki ....nie wazne jakim mlekiem (moim czy sztucznym).....bo niestety musze go czasami zostawic np z mezemw domciu...a tu nici z odciagania itp.....a tak apropo smoczkow i butelek to juz chyba ponad dziesiec probowalam...i nic.:(
Kupilam nawet takie smoczki ktore sie stosuje pomiedzy butelka a kubkiem niekapkiem.......i nic nie dziala bo moj Patryk ma z tego tylko fajna zabawe--a mianowicie wszystko inne niz piers poprostu gryzie a nie ssie.........
 
oj ..dziewczyny zazdroszcze wam ze jak was nie ma w domciu to wasze dzieciaczki pija odciagniete mleko z butelki.............tez bym tak chciala:(:(........moj nawet herbatki nie wypije przez smoczek ..........wszystko musze mu podawac lyzeczka
 
osinko: wlasnie to samo chcialam napisac ;)

musisz tereska bardzo czesto w ciagu dnia dawac mu butelke hmm, a moze lepiej z wieksza dziurka jak zalapie ze tylko troszke wysilku i juz leci to wtedy polubi butelki ?? ::)
 
moj Patryk załapuje :):) ale tylko z butelki po wodzie mineralnej ........hihi podoba mu sie jak mu wlewam do buzi a on nie musi ssac:):) leniuszek..................dzisiaj juz nawet sprobowalam dac mu mleko z butelki na picie z takim dozwnikiem ...sama nie wiem jak sie to nazywa (bardzo czesto sa one przy butelkach dla sportowcow ..no i przy malutkich butelaczkach z woda mineralna)
 
reklama
Nas też czeka niedlugo odstawienie od piersi z przyczyn zdrowotnych, ale z piciem z butelki nie mamy dużych problemów, bo mały od 2 miesięcy codziennie dostaje leki, które podaje właśnie przez butelkę.Tereskaa, super temat, bo ja naprawdę niewiele wiem o odstawianiu i z chęcią będę się o to pytać doświadczonych mam.
 
Do góry