reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o pielęgnacji ciała, włosów i kosmetykach :)

misia83

Fanka BB :)
Dołączył(a)
15 Kwiecień 2012
Postów
519
Brakowało mi takiego tematu, mam nadzieję, że nie tylko mi :-)

Dziewczyny czy któraś z was stosuje jakieś kremy zapobiegające rozstępom?
Ja słyszałam, że bardzo dobra jest zwykła oliwka z Bambino. A może polecicie jakiś krem, który jest sprawdzony?
 
reklama
misia dobrze slyszalas,najwazniejsze to aby skora byla dobrze natluszczona,wtedy sa mniejsze szanse ze beda rozstepy ;-)
 
madlen a twoim zdaniem im wcześniej tym lepiej natłuszczać się oliwką czy poczekać do któregoś konkretnego tygodnia? A jak to jest z tobą jeśli mogę spytać, czy ty używałaś czegoś w poprzednich ciążach i w tej?
 
misia najlepiej smarowac od poczatku,bo nigdy nie wiesz kiedy ci brzuch wywali :-D,jednego dnia masz plaski a na nastepny jakbys pilke polknela :tak:
ja smarowalam sie zwykla oliwka albo balsamem..takim jaki akurat mialam..nie kupowalam specjalnego na rozstepy i po dwojce dzieci rozstepow brak..sa ,ale malo i w takich miejscach,ze tylko ja je widze ;-)
 
w poprzedniej ciazy roznymi kremami i oliwkami sie smarowalam (zwykle kremem rano a oliwka na noc) i zero rozstepow mialam

teraz tez sie juz oliwkuje :-)
 
To Wam zazdroszczę dziewczyny. Ja cudowałam w poprzedniej ciąży rano balsam na rozstępy wieczorem oliwka. Przed porodem cieszyłam się że nie mam w ogóle rozstępów na brzuchu a jak mi wyjęli dziecko to zostały takie niewielkie mało widoczne, nie mówiąc już o udach :angry::wściekła/y: Także tym razem jakiś inny sposób muszę znaleźć...
 
Ja sie z Luska niczym ale to absolutnie niczym nie smarowalam.
Nie wiem czy to spowodowane malym przyrostem wagi czy taka moja uroda.
Teraz tez nie zamierzam niczym sie smarowac:-)
 
Chyba najlepiej będzie jak będę używać oliwki na noc a w dzień jakiegoś kremu i zacznę od dziś:-) Oliwka to fajny wynalazek tylko szkoda, że zawsze wszystko jest upaćkane nią, ale poradzimy.
 
reklama

Podobne tematy

Do góry