reklama

Wszystko o pielęgnacji ciała, włosów i kosmetykach :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w grudniu 2012' rozpoczęty przez misia83, 26 Kwiecień 2012.

1. misia83

misia83 Fanka BB :)

Brakowało mi takiego tematu, mam nadzieję, że nie tylko mi :-)

Dziewczyny czy któraś z was stosuje jakieś kremy zapobiegające rozstępom?
    Ja słyszałam, że bardzo dobra jest zwykła oliwka z Bambino. A może polecicie jakiś krem, który jest sprawdzony?

2. Madi*

Madi* Fanka BB :)

misia dobrze slyszalas,najwazniejsze to aby skora byla dobrze natluszczona,wtedy sa mniejsze szanse ze beda rozstepy ;-)

3. reklama
  4. misia83

madlen a twoim zdaniem im wcześniej tym lepiej natłuszczać się oliwką czy poczekać do któregoś konkretnego tygodnia? A jak to jest z tobą jeśli mogę spytać, czy ty używałaś czegoś w poprzednich ciążach i w tej?

5. Joanna_Z

Joanna_Z Fanka BB :)

Misia ja już używam bebe mama na rozstepy ja uważam ze wcześniej tym lepiej pózniej będzie krem z palmersa

6. Madi*

Madi* Fanka BB :)

misia najlepiej smarowac od poczatku,bo nigdy nie wiesz kiedy ci brzuch wywali :-D,jednego dnia masz plaski a na nastepny jakbys pilke polknela :tak:
    ja smarowalam sie zwykla oliwka albo balsamem..takim jaki akurat mialam..nie kupowalam specjalnego na rozstepy i po dwojce dzieci rozstepow brak..sa ,ale malo i w takich miejscach,ze tylko ja je widze ;-)

7. sami

sami Fanka BB :)

w poprzedniej ciazy roznymi kremami i oliwkami sie smarowalam (zwykle kremem rano a oliwka na noc) i zero rozstepow mialam

teraz tez sie juz oliwkuje :-)

8. liwus

liwus Mama Rozalki i Adasia :)

To Wam zazdroszczę dziewczyny. Ja cudowałam w poprzedniej ciąży rano balsam na rozstępy wieczorem oliwka. Przed porodem cieszyłam się że nie mam w ogóle rozstępów na brzuchu a jak mi wyjęli dziecko to zostały takie niewielkie mało widoczne, nie mówiąc już o udach :angry::wściekła/y: Także tym razem jakiś inny sposób muszę znaleźć...

9. Ania_789

Ania_789 Mama uroczych córeczek;-)

Ja sie z Luska niczym ale to absolutnie niczym nie smarowalam.
    Nie wiem czy to spowodowane malym przyrostem wagi czy taka moja uroda.
    Teraz tez nie zamierzam niczym sie smarowac:-)

10. reklama
  11. misia83

Chyba najlepiej będzie jak będę używać oliwki na noc a w dzień jakiegoś kremu i zacznę od dziś:-) Oliwka to fajny wynalazek tylko szkoda, że zawsze wszystko jest upaćkane nią, ale poradzimy.

12. Fiolka_130

Fiolka_130 Fanka BB :)

Mnie wczoraj mąż wysmarował kozim mlekiem :-p z Ziaji

Poleć forum