reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o pielęgnacji dziecka - kosmetyki. Porady

tygrynka te płatki nazywają się LEKO są dość tanie więc luzik...
Brzoskwinka ja mam szczoteczkę jordana z dziurką ma fajny kształt i Zosia chętnie się nią bawi i wkłada do buzi, a nie wiem czy takie smakowe pasty na początek są dobre, może spróbuj taka bezsmakową?
 
reklama
Guziczku będę miałą taką i taką. chociaż jak na razie nie docierały do mnie żadne złe opinie nt. tych smakowych. :-)

małemu chyba się poprawia.. bo od 11 nie miał jeszcze temperatury :-) oby tak dalej..
 
brzoskwinka ale skoro są smakowe to muszą mieć coś w składzie wiesz ...średnio dobrze działającego na zęby tak mi się wydaje przynajmniej ale przyznam że osobiście nie czytałam tych etykietek po prostu takie odnoszę wrażenie...
Dobrze że Adasiowi się poprawia
 
Guziczek dzięki za troskę z tymi pastami, ale wiesz ja na razie głośno myślę, bo jeszcze nic nie zaczęłam stosować. potem sobie na spokojnie w internetowej aptece poczytam, porównam i zobaczymy :-)
 
hehehe boszzz jaki ja mam dziś paskudny humor.. chyba już tylko dzisiaj będę Was podczytywać, bo jeszcze komuś pocisnę i będzie afera :/

ja też na doz.pl kupuję.. na kilku lekach już oszczędzam ok.30zł na jednym zamówieniu.. poza tym mają o wiele niższe ceny, niż w zwykłych stacjonarnych aptekach.
 
Dzięki dziewczyny bardzo!
Na pewno nie uczulenie na nikiel czy coś bo on rzadko nosi jeansy, raczej dresy..
A te pękające kąciki uszu to typowy objaw alergii, nie raz się z tym spotkałam, mój brat tez miał. A ogólnie suchej skóry w ogóle nie ma, nawet niczym nie musimy go smarować wystarczy płyn z kąpieli.
oo a te płatki Leko to nawet mam w domu, tylko czy to mu nie podrażni jeszcze bardziej?...
Ja będę startowała z pastą bezsmakową, a dopiero jak nie będzie chciał to ze smakową będę próbować...
 
reklama
tygrynka to jest spirytus w tych Leko a on też wysusza mocno nie wiem może zanim użyjesz czegokolwiek skonsultuj się z jakimś lekarzem co??
a ty brzoskwinka się tak nie przejmuj każdy może mieć zły dzień;p aw tych aptekach netowskich to możne na recepte kupować bo ja jadę na mleku bebilon pepti i mnie normalnie puszka 450g kosztuje 11zl
 
Do góry