reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o pielęgnacji dziecka - kosmetyki. Porady

tygrynka to jest spirytus w tych Leko a on też wysusza mocno nie wiem może zanim użyjesz czegokolwiek skonsultuj się z jakimś lekarzem co??
a ty brzoskwinka się tak nie przejmuj każdy może mieć zły dzień;p aw tych aptekach netowskich to możne na recepte kupować bo ja jadę na mleku bebilon pepti i mnie normalnie puszka 450g kosztuje 11zl
Ja ciągle realizuje recepty, poprosty wybierasz "wirtualną " recepte, zaznaczasz, zamawiasz i odbierasz towar z oryginalną

Ja za nutramigen płace za 425 gram 13,50
 
reklama
no chyba poczekam teraz na wizytę u lekarza, zwłaszcza że niedługo się wybieramy, tylko tak pomyślałam że zapytam bo może ktoś miał coś podobnego...
 
Brzoskwinka Ty 30 a ja prawie 350:-D
no tak, tyle ze ja 3 leki kupuje, a Ty pewnie więcej.. :-)
tygrynka to jest spirytus w tych Leko a on też wysusza mocno nie wiem może zanim użyjesz czegokolwiek skonsultuj się z jakimś lekarzem co??
a ty brzoskwinka się tak nie przejmuj każdy może mieć zły dzień;p aw tych aptekach netowskich to możne na recepte kupować bo ja jadę na mleku bebilon pepti i mnie normalnie puszka 450g kosztuje 11zl
no ten leko wysusza.. tak mi położna środowiskowa mówila. ale wiadomo lepiej z lekarzem skonsultować.
 
mamy chłopców napiszcie mi prosze jak wyglada kapanie a w szczegolnosci mycie miejsc intymnych
 
mamy chłopców napiszcie mi prosze jak wyglada kapanie a w szczegolnosci mycie miejsc intymnych

Ja od urodzenia naciągam napletek - ale różnie mówią jedni ze się naciąga inni ze nie. Ja noworodkowi naciągałam i wacikiem z ciepłą wodą przegotowaną obmywałam na przewijaku po kapieli, a teraz we wanience. Mam nadzieje że Nati ominie chirurga bo niestety Damianek miał nacinany chirurgicznie, ale z drugiej strony ma z głowy a teraz sam sobie naciąga w wanience i obmywa
 
reklama
nam pediatra i położna od samego początku kazała odsuwać napletek przy kąpieli, oczywiście lekko. żeby później nie bylo problemów z napletkiem/ stulejką. teraz czytaja problemy mamuś z siusiakiem synków wiem ze nie kazdy pediatra każe to robić...no ale ja się ciesze ze nam kazali bo malego teraz nie czeka zabieg! niestety większość dzieci bez takiego lekkiego naciągania teraz czeka chirurg!!!
 
Do góry