reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o pielęgnacji i zdrowiu naszych maluszków:)))

u mnie dokładnie tak samo jak u koralowej, mała z ogromnym zainteresowaniem patrzy jak obcinam jej pazurki i też cały czas do niej gadam w trakcie

a co do dady to też jestem na maxa zadowolona, od urodzenia jechałyśmy na Pampersach, miesiąc temu przerzuciłam Zuzkę na biedronkowe i miło mnie zaskoczyły, dobrze chłoną, odparzeń brak
 
reklama
ja z dady to narazie jestem zdowolona z chusteczke mokrych. ;) takze teraz je bede kupowac zamiast tych rossmannowskich. Pieluch jeszcze nie probowalismy. Musze wykonczyc najpierw pampersy, pozniej hugiesy 3 opakowania.
 
A ja po Waszych ochach i achach nad pieluchami DADA i jeszcze innych mam gdzie nie czytałam to WOW i u nas doopa, pupa mokra, zimna w nocy i budzenie się - masakra, także na noc wracam do pampersów, w dzień używam co popadnie, a mamy dada, huggisy, happy (ale te musimy co 10, bo uczulają), rossmanowskie.

I tak się zastanawiam co dla kogo znaczy ciężka pielucha po nocy?

Co do chusteczek - najlepsze DADA.
 
Ja nie używam innych pieluch niż Pampers, jakoś się zraziłam po wcześniejszych eksperymencie ;-) co do chusteczek, to mam różne, z tesco, lidla. Ogólnie to najczęściej pupę myję przegotowaną wodą i ręcznikami papierowymi, a chusteczki są do rączek lub na wyjście.
Jakie macie kremy z filtrem? Ja mam Nivea ale jakoś kiepsko się rozsmarowuje. Może macie lepsze?
 
My używamy Linomagu, też się słabo rozsmarowuje, ale aptekarka powiedziała, ze to zaleta - chodzi o to, aby ciałko pokrywała gruba warstwa kremu.
 
My używamy Ziajki z filtrem 30, jest ok.
W ogóle to moja Zuźka uwielbia smarowanie kremem, szczególnie twarzy:)
 
A ja po Waszych ochach i achach nad pieluchami DADA i jeszcze innych mam gdzie nie czytałam to WOW i u nas doopa, pupa mokra, zimna w nocy i budzenie się - masakra, także na noc wracam do pampersów, w dzień używam co popadnie, a mamy dada, huggisy, happy (ale te musimy co 10, bo uczulają), rossmanowskie.

I tak się zastanawiam co dla kogo znaczy ciężka pielucha po nocy?

Co do chusteczek - najlepsze DADA.

No ja strasznie jestem zdzwiona,bo u nas nie ma po nocy mokrej pupy od tych DADA,a mała 2 razy pije mleko,więc ma "napompowany" niezle pampers.
 
reklama
Bombusiu, i ja miałam napisać o nowych promocjach biedronkowych;-)
Jeżeli chodzi o Dady, to jestem w sumie zadowolona, ale jednak po nocy mój młody także ma mokrą pupę, choć mu to aż tak nie przeszkadza ;-)
Na noc będziemy jednak zakładać pampersy, a w dzień Dady jak najbardziej :tak:
A chusteczki to Dada najlepsze :tak:
 
Do góry