reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o pielęgnacji i zdrowiu naszych maluszków:)))

reklama
I ja skusiłam się na Dady jak przeczytałam, że chwalicie. Jak dla mnie są Ok, jednak na noc ja zakładam małemu pampersa, w dzień Dady z tym, że zmieniam częściej niż pampka. Chusteczki DADA dla mnie są średnie, więc je rzadko kupuję.

Mój też nie lubi smarowania buźki, a używamy Nivea "krem ochronny na słońce, 30"
 
To mi ulżyło, że nie tylko u nas po DADA mokra pupa, bo kurczę już się zastanawiałam czy nie miałam jakiejś trefnej paczki albo jakieś super siuśki mamy :)

Krem ważne by miał filtry mineralne!!! My mamy Nivea30 i jest ok, ale u nas smarowanie pyziolka, rączek, nóżek to zabawa, robimy biedronkę na buźce Ady, biedronkę ciut na buźce mamy i smaruję kiedy Ada dotyka ktremu na mojej twarzy, a dwa warto wklepywać to też w formie zabawy, troszkę klepiemy bo buźce dziecka, troszkę po swojej - może pomoże, u nas się sprawdza.

Babcia i ciocia nie mają żadnego problemu ze smarowaniem, jakoś tak im Ada nie fika :)
 
My pieluchy ze stonki bedziemy dopiero testowac. Za to chusteczki dada polubilam bardziej jak te rossannowskie, ktorych uzywalismy caly czas i ktore byly dla nas najlepsze. :) Dady takie nie za mokre nie za suche. I material nie za cienki. Takie akurat. No i nie uczulaja. Tylko teraz w promocji i wszedzie wykupione. :p
 
hmm...my ostatni raz pana dr widzielismy w pod koniec kwietnia przy okazji przeziębienia, które okazało się reakcją na zęba. regularnie ważę i mierzę gabulca, może nie z taką dokłądnością jak w przychodni, ale idzie wg centyli nawet trochę powyżej średniej. następną wizytę mamy w październiku z okazji szczepienia.
 
reklama
Do góry