reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o pielęgnacji maluszka

ulkan a jak robisz żeby przesuwał głowkę w drugą stronę? Bo Maciuś jak się położy to leniuszek tylko w jedną stronę ma główkę...

u nas rehabilitantka przesuwała małemu jakąś rzecz
tak przed buźką żeby widział

jeszcze się nauczy spokojnie Ribi
ma dopiero miesiąc a z dna na dzień pewnie umie więcej:-)

ulkan pokazuje ćwiczenia od drugiego miesiąca, więc Twój do tego czasu już będzie na pewno bardziej ruchliwy
 
reklama
no i przedobrzylam - mylam pepusia Natusi i widocznie za mocno przytarlam bo teraz ropieje :(
takze uwazajcie!!
stosuje antybiotyk w sprayu neunomecyne - lekarz jeszcze tego nie widzial - jutro sie wybiramy do przychodni.
 
Dziewczyny poradźcie proszę...Moja córeńka ma niespełna 4 miesiące i pomimo starannie pielęgnacji zrobiły jej się straszne odparzenia pod kolankami i to w ciągu 1 nocy (chyba ją niechcący przegrzałam :-( ) Byłyśmy u dr i przepisała nam pimafucort i maść pośladkową.Odparzenia zniknęły w ciągu 2 dni :-) ale mam wątpliwości ponieważ dr mówiła,żeby jeszcze przez kilka dni smarować tą maścią pośladkową i mogę smarować też pupę a ja naczytałam się na necie,że zawiera kwas borny (ten sam co w tormentiolu) i jest szkodliwy dla dzieci poniżej 3 roku życia.I mam teraz dylemat bo przecież zapisalała to dr to jak to możliwe,że jest ona szkodliwa?Jak myślicie?Smarować czy nie?Przesadzam?
 
Chyba tak zrobię i daruję sobie tę maść pośladkową...
Ale nadal męczą mnie wątpliwości, czy ona jest taka szkodliwa?Orientuje się ktoś?
No,zła jestem na dr, bo nic nie mówiła o żadnym kwasie...
 
No właśnie stąd moje wątpliwości, bo wiem, że lekarze przepisują tę maść dla maluchów, jest stosowana w szpitalach dla noworodków i wiele osób ją chwali...
Oj, jakie to skomplikowane wszystko...
 
mam pytanie: czym smarować maluszka (Oliwka ma 4 miesiące) gdy wychodzimy na duże słońce. możne macie jakiś sprawdzony krem?
 
reklama
mam pytanie: czym smarować maluszka (Oliwka ma 4 miesiące) gdy wychodzimy na duże słońce. możne macie jakiś sprawdzony krem?
Oczywiście że smarować nie zależnie od tego jak mocne słońce jest. Skóra dziecka jest cieńsza czyli bardziej wrażliwa na promienie UV. Dziecku przebywającemu w cieniu wystarczy filtr 30 ale możesz zastosować i większy ja używam emulsji z Ziajki.
ZIAJA ZIAJKA EMULSJA DO OPALANIA DLA DZIECI SPF 30 - OD 1 DNIA ŻYCIA - Apteka internetowa - Domzdrowia.pl
 
Do góry