reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o pielęgnacji naszych maluszków!

reklama
pierwszy raz coś takiego widzę ale te wymienne wkłady do mnie nie przemawiają. Jak dziecko ma duży katar to się go ściąga nawet co 30 minut więc chyba bym zbankrutowała:rofl2: ja tam dalej obstawiam przy katarku:-)
 
wkłady to nie kłopot można kupić akumulatory i je ładować. Mam wielki dylemat co teraz wybrać...

może czegoś nie doczytałam, ale jest napisane wkłady jednorazowe, po każdym użyciu do wyrzucenia, więc nie są do ładowania. Sam aspirator wydaje się fajny jak dla mnie, ale właśnie cena tych wkładów - 10 szt. za 19.99 odstrasza:((

gruszki w ogóle nie polecam - próbowałam raz i nigdy więcej:baffled:
 
polecam Jelp. co prawda dosc drogi, ale tez bardzo wydajny. przetestowalam na synku i nie bylo zadnych uczulen (a synek ma wrazliwa skore).

ostatnio widzialam tez proszek Bialy Jelen - mydla tej marki sa bardzo dobre, ale proszku jeszcze nie testowalam.

Wyprawka Bobasa
 
reklama
CLEANOZ Elektryczny ASPIRATOR do Nosa NOWOŚĆ HIT (2675978347) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

czy któraś z was używała tego typu aspiratora? który lepszy? taki czy może manualny typu frida czy katarek a może po prostu zwykła gruszka? Czekam na opinie bardziej doświadczonych mam:)

gruszka odpada - ciezko cokolwiek gruszka wyciagnac.
mi najlepiej sprawdza sie frida.

Wyprawka Bobasa
 
Do góry