reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o pielęgnacji naszych maluszków!

reklama
gnidka, ja podczas przemywania buźki przecieram też małżowiny wacikiem z przegotowaną wodą
 
Kasiadz a jaka to jest woda do uszu? No i kiedy zaczyna się czyścić uszka patyczkami? Jak skończy rok, czy więcej?

Pisałyście tez dziewczyny o wkładkach laktacyjnych i polecałyście Johnson's - czy przy nich nie ma tego przykrego mlecznego zapachu? Bo mnie to strasznie denerwuje... mam Canpola, i więcej nie kupię, ale ten zapach to mnie dobija...
 
Gnidka ja tez miałam Canpola i uważam, że to porażka. Teraz mam BabyOno i jestem bardzo zadowolona! No i ostatnio w lidlu były w promocji toujours czy jakoś tak i też są fajne, ale BabyOno lepsze. No i najważniejsze, że nie ma przy nich tego zapachu, bo mnie też irytował.
Podobno Tomee Tippee też są fajne, ale ja nie sprawdzałam.
 
Kasiadz a jaka to jest woda do uszu? No i kiedy zaczyna się czyścić uszka patyczkami? Jak skończy rok, czy więcej?

Pisałyście tez dziewczyny o wkładkach laktacyjnych i polecałyście Johnson's - czy przy nich nie ma tego przykrego mlecznego zapachu? Bo mnie to strasznie denerwuje... mam Canpola, i więcej nie kupię, ale ten zapach to mnie dobija...
kranówa :cool2:.
moja córa ma 15 miesięcy i dalej jej czyszczę tym sposobem, nie chcę jej nic uszkodzić, jak będzie starsza to sama będzie sobie czyściła patyczkmi:tak:
 
reklama
gnidka ja używam wkładek johnsona i kupuję je w supervalu. co do zapachu - jak nie zmienię w porę i są mocno mokre to mleko siłą rzeczy czuć hehe ale ogólnie nie narzekam. no i najważniejsze to jak się szuka czegoś co od razu nie przecieknie to tylko one się sprawdzają. przy Mikołaju karmiłam normalnie tylko ja (bo teraz mieszane karmienie) i ciekło ze mnie okropnie czasami :/ przetestowałam chyba wszystkie możliwe wkładki jakie są w sklepach i tylko Johnsona się sprawdziły.
 
Do góry