reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko o pogryzionych piersiach,brodawkach i malych sutkach :(

reklama
Polecam Avent Niplette,dość drogie ale skuteczne. Można stosować do 6 miesiąca,a potem po porodzie przed samym karmieniem by wyciągnąć sutek na zewnątrz.
Pozdrawiam :-)
 
Przed porodem miałam normalne brodawki niestety po porodzie wskutek nawału pokarmu sutki wciągneły się:-( i dziecko nie mogło ich uchwycić,położne kazały abym zaopatrzyła się w kapturki ale zanim mąz je kupił synek zaczął juz normalnie ssać,ale przedtem musiałam laktatorem ściągnąć trochę mleka dzięki temu brodawki trochę się wyciągneły.Synka karmiłam 10 miesięcy.Kiedy po 9 latach urodziłam córeczkęmyślałam że będzie oki niestety sytuacja się powtórzyła i musiałam też troszkę odciągnąć przed karmieniem ale tylko przez pierwszy tydzień potem było oki,córeczkę karmiłam 19 miesięcy:szok::tak:
 
Poznałam dziewczynę która miała takie sutki , rodziła na karowej i położna poradziła jej zwykłą strzykawkę odciętą z jednej strony.
Wyciągasz strzykawką sutek na zewnątrz i po kłopocie, a przy tym tanie :-)
 
reklama
Ja mam wklesle i balam sie ,ze nie bede mogla karmic... Nic tych rzeczy.. Nie potrzebne nakladki, tylko wyciagac sutki przed karmieniem, albo recznie, albo laktatorem. ja na poczatku musialam sciagac duzo mleka, wiec ustawialam laktator na najwieksza moc i sutki sie wyciagaly. Pozniej jak mala zaczela mocni i ladnie ssac to sama mi wyciagala. Po 4msc karminie juz mi sie troche wyciagnely, tak,ze nie musze juz ich wyciagac przed karmieniem. Mala radzi sobie znakomicie.

A tak jak pisze INOS strzykawka, bez koncowki jest bardzo dobra!!! Na oddzialach powinni miec i naprawde to dziala:-D:-D
 
Do góry