reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko o pogryzionych piersiach,brodawkach i malych sutkach :(

Witam wszystkich zainteresowanych!!! Moja coreczka od tygodnia ma 2 zabki ale zaczela mnie gryzc! Staje sie to bardzo nie przyjemne! co robic? Boje sie ze zrezygnuje z karmiwnia piersia ! A jak jest u was?
 
reklama
u nas ząbki są już 4 ale mały na szczęście nie używa ich do gryzienia mnie więc jest OK, ale gdyby zaczął na poważnie gryźć to nie wiem co bym zrobiła
 
Witam. U mnie moja córcia ma już 6 ząbków i też mnie na początku bardzo gryzła ale tylko wtedy gdy już najedzona była i bawić jej się chciało. gdy mnie ugryzła to poprostu wyjmowałam cycocha, bardzo płakałam i dziecko poprostu zrozumiało że tak robić nie wolno. To wbrew wszystkiemu bardzo mądre istotki są. Poprostu jak cię ugryzie to wyjmij cycoch i TŁUMACZ. U nas poskutkowało i mała nie gryzie. Trzymam kciuki :]
 
DZIEKI ZA DODANIE MI OTUCH ALE ZACZYNAM WATOIC W SIEBIE>WLASNIE PRZED CHWILA JA KARMILAM A PRZYNAJMIEJ PROBOWALAM I ZNOW ZOSTALAM POGRYZIONA I PRZERWALAM KARMIENIE Z BOLU..W KONCU DO TEHO DOSZLO ZE W OBU CYCKACH JUZ MAM PELNO POKARMU BO NIE ZJADA DO KONCA>POCZEKAM JAK MOCNO ZGLODNIEJE TO DOPIERO WTEDY JA NA KARMIE I SIE MOZE ZAJMIE JEDZENIEM A NIE GRYZIENIEM>KONCZY MI SIE CIERPLIWOSC!!!!!!!!!!!!!!!!!!![uhttp://lilypie.com]
haEO.jpg
.png
[/url]rl=
 
ja mam dokladnie ten sam problem, tylko u mojego Synka jest na razie jeden maly zabek, ale gryzie jak wielkim "klem", nawet nie zdawalam sobie sprawy,z e to tak boli. Najpierw mnie ugryzl wieczorem, az mi poleciala krew, i na drugi dzien w to samo miejsce, az mi cycek spuchl, az mi sie plakac chcialo z bolu. Kupilam sobie krem na podraznione brodawki i daje mu piers przez te oslonki na brodawki, ale akurat mnie wtedy nie gryzl. I faktycznie gryzie wtedy kiedy nie jest zabardzo glodny, tylko nastawiony zabawowo, a jak Go karmie w nocy przez sen , to nie gryzie. Tylko piers starsznie boli tak czy siak. Czy to faktycznie jest taka faza przejsciowa, czy On mnie juz zawsze bedzie gryzl???? Nie chce przerywac karmienia, bo pokarmu mam duzo :) A co bedzie jak wyrosna zabki na gorze? O Boze, ja tn. moj cycek chyb atego nie przezyje ;D
pozdrawiam
 
Moja Gabrysia ma jednego ząbka i dwa razy mnie ugryzła. Zauważyłam, że zrobiła to gdy już się najadła i chciała sie bawić. Na szczęście już tego nie robi.

Pozdrawiam :)
 
Moja na szczescie przestala tez mnie gryzc choc przybyly jej kolejne 4 zeby wiec ma jak na razie 6 i chyba jak napisala dziondzia TLUMACZENIE pomoglo ;D
 
U nas jak do tej pory nie bylo gryzienia- no moze na poczatku jak wyszly dolne..........ale teraz sie naprawde boje bo wyszla juz gorna jedynka ...........
 
reklama
Moja Nastka też troszkę gryzła. Chciała pewnie sprawdzić co się stanie jak kąśnie. Wtedy wyjmowałam cycusia i mówiłam groźnym tonem "NU NU NU!". Po pewnym czasie zrozumiała, że nie wolno. Teraz ma 8 zębów i absolutnie nie gryzie.
W razie czego można kupić silikonowe nakładki na piersi.
 
Do góry