reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko o pogryzionych piersiach,brodawkach i malych sutkach :(

reklama
kurde mam ten sam problem
jest juz 11am a ja nie jestem w stanie nakarmic piersia bo syn mnie gryzie i nie chce puscic
Dawid ma juz 2 zeby na dole i bol jest niedozniesienia
jak tak dalej pojdzie to bede musiala zakonczyc karmienie piersia a nie chce :(
 
U nas mały miał mówione " nie wolno" i jak próbował gryźć zabierałam pierś. Dzisiaj ma 12 zębów, dalej jest na cycu i dał sobie spokój z gryzieniem.
 
kropecka, na szczescie moge napisac to samo bo byl juz moment ze bylam gotowa przejsc na modyfikowane, za kazdym razem jak mialam karmic syna to sie zwyczajnie balam
wytlumaczylam mu kilka razy zdecydowanym tonem, i podawalam piers kiedy wiedzialam ze na 100% jest glodny


pomoglo !!! ufff
tylko teraz ida dwie gorne jedynki i mam nadzieje ze nie bede musiala przechodzic przez to jeszcze raz

gagulec tobie tez sie udalo, super
 
Moja mała ma dopiero (już :rofl2:) jednego ząbka i dzisiaj pierwszy raz bardzo mocno mnie ugryzła (wcześniej kilka razy słabiej). Ale ona ma dopiero 4 miesiące i wątpię, żeby mówienie "nie wolno" coś poskutkowało :sorry2: a najgorsze jest to, że lada moment wyjdzie kolejny i aż się boję jak będzie wyglądało karmienie :baffled: są jakieś inne sposoby, żeby dziecko nie gryzło :confused:
 
Witam! Jestem mamą karmiącą od 7 miesięcy i od paru dni boli mnie pieś a dokładniej brodawka! Dzisiaj odkryłam że mam tam małego guzka. Początkowo myślałam, że może miałam zatkany kanalik przez mleko i przystawiałam małego często do piersi, ale on nie znika:-( No i jak już wspomniałam boli:sad:Czy któraś z Was miała może coś podobnego?
 
Ostatnia edycja:
Witam! Jestem mamą karmiącą od 7 miesięcy i od paru dni boli mnie pieś a dokładniej brodawka! Dzisiaj odkryłam że mam tam małego guzka. Początkowo myślałam, że może miałam zatkany kanalik przez mleko i przystawiałam małego często do piersi, ale on nie znika:-( No i jak już wspomniałam boli:sad:Czy któraś z Was miała może coś podobnego?

Oj miała miała. Mnie tak bolało, ze jak mały zaczynał ciagnac cyca to az miałam łzy w oczach.Męczyłam sietak przez chyba tydzień czasu i jak na złosc mały chciał tylko tego jednego cycusia. Na szczescie przyzwyczaiłam się do bólu i nawet nie wiem kiedy przeszedł i ból i guzek, który był nawet spory.
Takze Kasiu uzbrój siew cierpliwosc i zacisnij zęby a wszystko minie.
Dodam, ze ja małego nadal karmię a ma juz prawie14 miesiecy
 
reklama
Dziękuję Ci za odpowiedź. Długo mi nikt nie odpisywał i byłam wczoraj u lekarza. Stwierdził, że to jakiś stan zapalny i dał antybiotyk. Zobaczymy.Bo tutaj w Anglii to różnie z tymi lekarzami bywa. Mam nadzieję, że tak jak u Ciebie gagulec szybko zniknie i przestanie boleć. To super, że tak długo karmisz. Gratulacje i jeszcze raz dziękuję :)
 
Do góry