reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko o porodzie oraz wybieramy szpital, szkołę rodzenia i położną

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Edziook no właśnie ponoć to pogorszenie wzroku jest dość częste, na skutek wysiłku porodowego więc to pewnie też zależy od tego jak sam poród przebiega..
Miejmy nadzieję u nas jeśli wystąpi spadek to niewielki, ja teraz mam już -6:-(
 
reklama
Asieek Chyba tak jak mówisz pozostaje nam nadzieja że będzie dobrze albo, że spadek będzie niewielki.
 
jeśli plamienia nie wystąpiły po wizycie i badaniu to pewnie ze jechać, trzymam kciuki :-)
 
Julita, a ja mam pytanie do Ciebie, chociaż nie wiem jak dużą wadę wzroku masz, rodziłaś w okularach? Bo ja bez nich ludzi rozpoznaję z odległości metra, a dalej to już nie... No i nie wiem, leżąc na krześle porodowym nie wyobrażam sobie nie widzieć co się wokół dzieje, kto mi podwozie ogląda, kto wogóle jest na sali itp.
Może te co nie noszą okularów się uśmieją z tego posta, ale ja chciałabym wiedzieć, bo to jest problem dla mnie.
Nikita u mnie chyba nie jest to duża wada, chociaż nie powiem dokładnie gdyż w czasie ciąży wzrok mi się niestety pogorszył a nie poszłam do okulist:-(...
Też mam problem z odróżnianiem ludzi z daleka, wogóle twarze mi się rozmywają:sorry2: ale przy porodzie nie miałam okularów, chyba nawet o nich zapomniałam bo mąż mi dopiero na drugi dzień przywiózł...
Wcześniej też się zastanawiałam jak to będzie z okularami a wszystko potoczyło się tak szybko że było mi już wszystko jedno kto jest na sali porodowej;-)...a malutką podali mi zaraz na pierś to ją doooooobrze widziałam...
Ale jak Ty masz dużą wadę to myślę że nie powinno być problemu z okularami...bo niby w czym miałyby przeszkadzać...a nawet jeśli by Tobie w pewnym momencie przeszkadzały to możesz sobie zdjąć a na koniec porodu znowu nałożyć:tak:
 
Nikita ja zamierzam w okularach rodzić, też chce wszystko dobrze widzieć :-)
 
Widze że całkiem sporo nas z wadą wzroku, a Ty Julita chyba nie masz jakiejś dużej wady jak zapomniałaś okularów, no chyba że emocje są usprawiedliwieniem:-D;-)
 
reklama
Widze że całkiem sporo nas z wadą wzroku, a Ty Julita chyba nie masz jakiejś dużej wady jak zapomniałaś okularów, no chyba że emocje są usprawiedliwieniem:-D;-)
Raczej niw jest to duża wada, -1.50 na oba oczy ale jak ide do sklepu to cen z daleka nie widzę:szok: może się pogorszył nie wiem...ale jak miałam bóle od 1 w nocy to naprawdę wierzcie mi ze o 10.30 jak jechałam do szpitala nie zwróciłam uwagi ze ich nie mam:-:)no: chyba byłam zbyt zdenerwowana:baffled:
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry