reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko o porodzie oraz wybieramy szpital, szkołę rodzenia i położną

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
dzięki Tiger, szydełkuję bez okularów w odległości 30 cm od oczu, to widzę wyraźnie i zawsze pilnuję dobrego naświetlenia:-) Mój gin nic nie mówił żebym oczy sprawdziła, zresztą nie sądzę żebym dostała z tego powodu skierowanie na cc, na pewno nie u mnie w mieście:no:
Asieek nazw
ę soczewki toryczne słyszę pierwszy raz, zaraz sobie wgugluję i się dokształcę. Aczkolwiek na pewno mnie na nie nie stać, te okulary noszę 8lat, raz szkło wymieniałam jedno przez te lata. Na pewno masę forsy zaoszczędziłam:tak:
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry