reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o porodzie

Uważam, że jak co 30 min, to nawet ich nie zauważysz:) jak są co 10 min to już się czuje, że coś się dzieje, bo te co są dłuższe to raczej mało bolesne. Przy pierwszym porodzie mówią, żeby jechać jak skurcze co 5 min, przy drugim porodzie prawdopodobnie poród jest o połowę krótszy wiec trzeba jechać jak są regularnie co 10min. Ja uważam, ze lepiej przeczekać jednak trochę w domu, bo bez formalności tez urodzisz, nie przykują cię do biurka i papierków jak będziesz rodziła.

zgadzam sie. przy pierwsym dziecku tez dlugo czekalam (skurcze zaczely sie o 1 w nocy, a ja bylam w szpitalu o 8, Maly urodzil sie o 12.25). teraz mam godzine dojazdu do szpitala, wiec chyba krocej bede czekala;) zwlaszcza, ze chce zzo, a to jest skuteczne przy rozwarciu 4, wiec nie chce przegapic;)
 
reklama
Dziewczyny a czy plamienie, bez śluzu/czopu to norma przed porodem?
Właśnie zauważylam, że wkładka jest poplamiona krwią. Nie duzo tego no ale jednak to plamienie. Jechać do szpitala czy czekać aż coś więcej będzie się dziać (jak na razie nic nie boli i zero skurczy)
 
a mnie wczoraj strasznie bolały jajniki. Strasznie to mało powiedziane. Nic to nie miało wspólnego z rodzeniem. Zastanawiam się czy to normalne. Chyba wieczorem zadzwonię do swojej gin. A do tego czasu polerze. Jak się da oczywiście.w mieszkaniu mam mega burdel. Zaczęliśmy malowanie:szok:
 
a mnie wczoraj strasznie bolały jajniki. Strasznie to mało powiedziane. Nic to nie miało wspólnego z rodzeniem. Zastanawiam się czy to normalne. Chyba wieczorem zadzwonię do swojej gin. A do tego czasu polerze. Jak się da oczywiście.w mieszkaniu mam mega burdel. Zaczęliśmy malowanie:szok:

Ja tak mam bardzo czesto mnie bola jajniki szczegolnie w nocy spie w kulke zwinieta bo nie moge z tego bolu nog wyprostowac
 
Fredka ja tez mam z jajnikami problem. W sumie to tylko z lewym ale to faktycznie do przyjemnych dolegliwosci nie należy...ja dostałam info, że to całkiem normalne. Po prostu kolejna ciążowa przyjemność.:eek::eek:
 
no to mnie pocieszyłyście. Nie to że mnie tyłek boli od rwy kulszowej to jeszcze do tego jajniki nawalają z przodu. A z góry zgaga męczy. :no:
 
reklama
Do góry