reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o porodzie

mam pytanie do laseczek po terminie i tych bliskich terminu :-) zauważyłyście u siebie jakieś upławy, wydzielinę? bo ja mam dzisiaj takie grudki śluzu białawo żółtawego dodam że czop odszedł mi już 27 sierpnia i strzępił się tak ze 3 dni... to teraz niewiem co to może byc. może znów jakaś infekcja sie przyplatała?
 
reklama
No tak... ale juz wiadomo,ze to na dniach.... a u mnie ze max 4 tyg.... hahaa max do 7 padz!! :szok::szok::-D

ja już sobie wmawiam od dwóch tygodni że to na dniach heheh:rofl2::rofl2:
jak w tym tygodniu nie urodze to wykituje przez te czekanie...:rofl2: siedze w domu od lutego i nigdy mi się tak nie dłużyło jak teraz :rolleyes2::oo:
moja mama mówi że jeszcze nigdy nie widziała kobiety co by jej się tak śpieszyło do porodu;-) pewnie zmienię zdanie jak bede po :baffled:
 
ja już sobie wmawiam od dwóch tygodni że to na dniach heheh:rofl2::rofl2:
jak w tym tygodniu nie urodze to wykituje przez te czekanie...:rofl2: siedze w domu od lutego i nigdy mi się tak nie dłużyło jak teraz :rolleyes2::oo:
moja mama mówi że jeszcze nigdy nie widziała kobiety co by jej się tak śpieszyło do porodu;-) pewnie zmienię zdanie jak bede po :baffled:

haha ja mam to samo ... co mi się ktoś pyta kiedy rodzę to odpowiadam, że na dniach :-D ... moja mama z kolei mówi żeby mi się tak nie śpieszyło na tą porodówkę bo potem jak już się poród zacznie to będę chciała jak najszybciej stamtąd uciekać hehe :laugh2: ... ale tak swoją drogą to to czekanie jest dobijające :confused2:
 
dobrze i niedobrze bo bym sobie poserduszkowała to by coś się ruszyło:-) ale czytałam ze bez czopa trza się wstrzymac....:rofl2:
Syla-czytałam na innym forum opinię położnej że ''jak czop wypadł to można sie kochać -pod warunkiem ze mąż się nie puszcza;-)''Dziecko jest zabezpieczone pęcherzem płodowym przed infekcjami-więc jakiekolwiek infekcje mogą tylko do szyjki wejść-my wcale nei pościmy od 3 tyg-chyba byśmy zwariowali...
 
Syla-czytałam na innym forum opinię położnej że ''jak czop wypadł to można sie kochać -pod warunkiem ze mąż się nie puszcza;-)''Dziecko jest zabezpieczone pęcherzem płodowym przed infekcjami-więc jakiekolwiek infekcje mogą tylko do szyjki wejść-my wcale nei pościmy od 3 tyg-chyba byśmy zwariowali...

"pod warunkiem, ze maz sie nie puszcz"a, hahaha ale sie usmialam!!! pozostaje miec nadzieje;) dzis mojemu powiem, ze jak sie puszcza to nic z tego hihihihihi (mimo ze mi czop nie odszedl, w poprzedniej wcale;) )
 
reklama
Do góry