reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko O Szczepionkach

Kata, a Wam nie wyjasnili jakie moga wystapic reakcje po szczepionce? Bo ja dostalam ze 4 ulotki na ten temat,ale nie opisze ich wszystkich, bo moze te szczepionki nasze troche inne byly, ale lekarka nam mowila ze dziecko po jakims czasie nawet wysypke moze dostac, ale zeby sie tym niemartwic....Pewnie chodzilo o te "zywe" szczepionki i niektore dzieci moga miec rozne dolegliwosci przy tym nawet swedzenia, zaczerwienienia....Nam powiedzieli nawet zeby w takim wypadku ograniczyc kontakt z malutkimi dziecmi i kobietami ciezarnymi tak zapobiegawczo... Ale to ponoc miedzy 5 a 12 dniem od szczepionki na rozyczke i te inne moze wystapic..
Jak sie niepokoich to zadzwon do przychodni i lepiej popytaj czego sie mozesz spodziewac...
 
reklama
"konowały"...hhehe....dobre Paula;-)
Kata i jak mala??? nasza lekarka zawsze nam mowi,że jak po szczepieniu widzimy cos niepokojacegp to zebyśmy przyszli do niej.....zawsze to czlowiek bedzie spokojniejszy....
 
nam poweidzieli ze miedzy 5 a 12 dniem moze wystapic goraczka, to ja zbijac, moze potrac 2,3 dni. Jesli wystapia dodatkowe obiawy lub cos niepokojcego to do lekarza bo moze sie infekcja dolaczyc.
 
A u nas szczepienie miało byc w prz\yszłym tyg ale dopiero 2 tyg po podaniu ostatniej dawki antybiotyku teraz możemy iść na szczepienie
a i pielegniarka mi powiedział że teraz ta odra różyczka cos tam cos tam jest w jednym szczepieniu więc nie trzeba kupowac bo za darmo heheha sie cieszę
 
paula- u mnie zalecała altacet jak spuchnie ale na nóżkę na rękę nic, takie same "konowały" jak u ciebie. Nawet dziecka nie ważą i nie mierzą :crazy:
A jakby gorączka wystąpiła to żeby coś przeciw gorączkowego podawać i tyle:crazy:
 
reklama
Kata i jak mala???
dotaZ "maliny" na policzkach jakby bledsze, na rączce po miejscu szczepionki bladoróżowa rozlana plama (ale opuchlizny nie widzę - też w razie "w" mieliśmy zasugerowany altacet). małż wczoraj stwierdził, że to zaczerwienienie na rączce to po oderwanym plastrze :-)
mała wczoraj była trochę "osowiała", nie mogła nawet łazić za ręce ale dzisiaj jakby lepiej...
Kata, a Wam nie wyjasnili jakie moga wystapic reakcje po szczepionce
pryzybela no właśnie nie :-( tylko ten altacet zasugerowali, zresztą nigdy nie informują. za pierwszym razem to sobie ulotkę od nich wzięłam i sama doczytałam a teraz w necie

może ma jeszcze lekki stan podgorączkowy ale nie na tyle mocny żeby podać lek :tak:
 
Do góry