reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o szyjce macicy

reklama
nie z brzuszkiem nie mam kłopotu.....magnez na te kurcze łydek biore.ja tylko zapomne wziasc wieczorem to nad ranem budze sie z bólu.
 
Wydaje mi się, ze 10 skurczy w ciągu godziny to bardzo dużo. nie czekaj na nic tylko od razu dzwoń do swojego ginekologa.Ja miałam około 12 w ciągu dnia i szyjka skróciła mi się. Teraz mam założony pessar i biorę fenoterol. Nadal czuję skurcze ale mniej i czuję się bezpieczniejsza.
 
Dziewczyny mam pytanko.Może wiecie czy można kochać się przy skracającej szyjce.Na ostatniej wizycie u lekarza dowiedzialam się, że szyjka mi się skraca.Dowiedziałam się tylko,że mam się oszczędzać.Nic więcej nie wiem  :-[ prosze powiedzcie mi
 
wg mnie nie można! Z tego co wiem to orgazm czyli skurcze oraz sperma to dobry zabieg przed samym porodem, aby go przyspieszyć ;) Ale jak chcesz donosić ciążę to lepiej zachowaj wstrzemięźliwość!!!
 
doxa ma racje .Ja nie mam zadnych klopotow lecz lekarz za kazdym razem prosi o rozwage w lozku czyli unikac seksu.
 
tak naprawde to ja prawie nic nie wiem co z ta szyjka moge a czego nie :( troszke czytalam waszych wypowiedzi we wczesniejszym temacie od Karen, ale jest problem ja nie moge lezec ani siedziec musze chodzic do pracy i zajmowac sie domem.naprawde nie wim co z tym fantem zrobic  ???
 
tak jak pisza dziewczyny z seksem ostrożnie najlepiej chyba wcale. orgazm nasila skurcze,a to jest odpowiedzialne za skracanie szyjki. jesli jescze musisz chodzić do pracy, a szyjka sie skraca to w ogóle musisz ostrożnie z wiekszością rzeczy.
najlepiej o wszystko pytac gina.
 
reklama
Młoda mamusiu- dziwie ci sie ze gin nie dał tobie zwolnienie, krotka szyjka to powazna sprawa. A w kt tyg. ciazy jestes?
 
Do góry