reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o szyjce macicy

reklama
Karen dzeikuje bardzo. dostalam :) nawet Ci odpowiedzialam,ale moze nie sprawdzalas jeszcze poczty.
 
Karen ale numer z tymi naszymi policyjnymi mężusiami - jaki świat jest mały ;D Cieszę się, że już masz pessar a z nim więcej spokoju :D Ja też zapytam o niego swoją gin.
Póki co idziemy do naszej pediatry, żeby dała mężowi opiekę nad Elunią, bo ja faktycznie powinnam więcej odpocząć. Nie przeżyłabym straty drugiego maleństwa. Niestety gin może dać mężowi opiekę nad ciężarną żoną tylko 2 tygodnie w roku a to chcemy zostawić sobie na okres okołoporodowy, bo nie wyobrażam sobie zacząć rodzić będąc sama w domu z córeczką ::) A męża niestety nie da się "ściągnąć" z pracy.
Karen odetchnij z ulgą i ciesz się ciążą ;D
 
TAK SYLA W GABINETACH. NIE MA POTRZEBY W SZPITALU. NIE BOLI A CO DO PRZYJEMNOŚCI TO TAK JAK ZWYKŁE BADANIE. NIE TRWA TO NAWET MINUTY.
 
reklama
Karen po założeniu pessara możesz plamić przez 2-3 dni. Zgłoś to swojemu gin. Ja nie krwawiłam, ale moja koleżanka tak i to jest podobno normalne. Zależy od ukrwienie szyjki. Piszę zebyś w razie co sie nie wystraszyła. :)
 
Do góry