reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o szyjce macicy

Do Gdańska nie dam rady! Muszę jeszcze dziecko z przedszkola odebrać, potem zawieźć do stajni, iść na maniciure i henne. Tylko to mi zostało. A Fryzjer przychodzi w poniedziałek, jak się nie rozdwoje w niedzielę :)
Kolejny termin, jeżeli nie niedzielny to środa 5 października!

Efunia,
Jachu boi sie podchodzić. Obawia się spotkania z Synkiem "oko w oko" Sam muszę sobie poradzić :(

Kobiety, błagam o pomoc w sprawie imienia dla Syna!!
Wczoraj po długiej dyskusji odpadły wszystkie dodatkowe typy (dodam, że Jach zrobił toptalne veto!!) Powiedział, że ewentualnie, może być IVO - IWO
CO JA MAM ZROBIĆ?
Może Maxymilian, lub Tymoteusz (Jolik, przepraszam, ale to imię za mną chodzi i uważa, że jest bardzo ładne, mam nadziję, że sie nie obrazicie, jeżeli by ... aczkolwiek nie przywiązuję się, usze pamiętać, że w domu mam Jacha VETO :(
 
reklama
małgosiu.. to byłby kolejny tymoteusz. my też takie imię wybraliśmy. i uważam, ze jest wyśmienite dla chłopaka z klasą a tacy mają być nasi synowie nie?? ;D
alunia ostatnio w watku "fajne strony w necie" podała stronę http://www.skarbczyk.com/
tam są niezłe imiona...
podoba mi się tworzysław ;D
 
Maciej, Michał, Jan, Krzysztof, Tomasz, Franek, Staś, - odpadli, po głębszych przemyśleniach mojego męża, czy też mamusi :(
 
Konstanty - odpadnie na pewno. Tymek nie wiem, bo jeszcze nie pytałam.
Skarbczyk przeglądam regularnie od 3 miesięcy i nici. Ale wiecie co, podoba mi się DYMITR  >:D
Aleksandra i Dymitr G.
 
reklama
Do góry