reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko o wózkach...

dziuba127

mama Martysi i Maleństwa
Dołączył(a)
23 Wrzesień 2007
Postów
4 028
Miasto
Gdańsk
założę się, że każda z nas już oglądała jakiekolwiek piękne pojazdy dla naszych dziaciaczków... tu więc dzielimy się opiniami (jeśli któraś ma jakiś wypróbowany to piszcie i polecajcie swoje!), wklejamy zdjęcia, linki itp. :-D jednym słowem - szukamy odpowiedniego wózka dla nas!
 
reklama
J bylabym wdzieczna dziewczynom,ktore maja juz doswiadczenie z poprzednimi dzieci zeby napisaly co jest najwazniejsze w dobrym wozku, na co trzeba zwracac szczegolna uwage bo ja w temacie jestem niestety zielona :D Proszeeee :D Moja wiedza ogranicza sie dotego ze najlepiejbyloby zebybyl to wozek wielofunkcyjny :D i tyle.
 
napewno trzeba kierować się waga wózka! to jest najwazniejsze,bowózek pow.15kg jest nie do ogarnięcia.
napewno skrętne koła
ja lubie dziecko widzieć przodem do siebie (więc przekładane siedzisko) ale wiem ze sporo takich wózkow nie ma (oczywiście spełnijacych wage,skrętne koła i to siedzisko)
ja mam ten wózeczek
WÓZEK TRIO TOUR 4 FUEGO 3 CZĘŚCIOWY CHICCO 2010 (1402239746) - Aukcje internetowe Allegro
ale będę go sprzedawać niebawem bo jak druga dzidzia się urodzi to potrzebuję wózka dla dwojga i kupuję ten
Nowość!Kolekcja 2010 ABC Design ZOOM bliźniaczy (1410397054) - Aukcje internetowe Allegro
 
my mamy po Idze x-landera xa, ze skrętnymi kołami, chociaż powiem szczerze, że ciągle je blokowałam, nie używałam w ogóle ich "skrętności" wkurzalo mnie to..
mi zależało na dużym pompowanych kołach, ponieważ po naszych wspaniałych chodnikach jeździć plastikami poprostu jest cieżko, do tego np. zimą po śniegu i błocie..
Teraz nie kupuję kolejnego wózka, pojeździmy xlanderem, gondola kompletnie nie zniszczona, Iga jeździła w niej 4 miesiace. i ten wózek ma fajną spacerówkę, dużą, zabudowaną.
Mi się podobają wózki mutsy, ale szkoda mi kasy mając dobry wózek.
i te na plastikowych kołąch po jakimś czasie strasznie trzeszczą:shocked2:masakra..ja mam parasolkę Inglesiny..kuźwa piszczy to, trzeszczy..masakra..
 
Dla mnie ważne było żeby gondola była w miare duża bo rodzimy we wrześniu (wtedy rodziłam w lipcu więc też zima w gondoli) także cała praktycznie zima w gondoli a 4 miesięczne dziecko+kombinezon+ jakiś kocyk czy śpiworek zajmuje trochę miejsca i maluchowi w styczniu może się juz zrobic ciasno. Napewno skrętne koła są ważne, napewno lepiej żeby były one pompowane, mozliwość montażu gondoli przodem i tyłem, przydatne jest tez podnoszone oparcie w gondoli jak juz maluch chce więcej obserwować. Ja mam taki
Wózek Jedo Vedi 2 lata gwar. 3w1+parasol+okrycie (1409203119) - Aukcje internetowe Allegro
gondola jest ok, cenowo tez nie przeraża, prowadzi sie dobrze, spacerówki jeszcze nawet nie zdążyłam wypakować ale wiem że nie jest za ciekawa, mam zamiar na wiosnę jak juz maluch będzie stabilnie siedział kupić jakąś zgrabną, lekką laskę no i muszę sobie dokupić do tego wózka fotelik bo wygodnie jest też jak fotelik wpina się w koła od wózka, nie miałam tego przy pierwszym dziecku i żałowałam
 
mononoke chyba niczego nie przegapiłas:-) i jeszcze cena super..większosć wózków już w granicach 2 tys. a tu dużo taniej. Wszystko ma i ważne że ci się podoba:-)
 
Chciałam wczoraj pisac o tym na głównym wątku ale widze ze jest już odpowiedni.

Ktos sie pytał jaki wózek kupic dla maluszka i troche starszego dziecka(wybaczcie ale nie pamiętam kto:sorry2:) .Tutaj widze dużo mam z takimi wózkam i mysle że są praktyczne
..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: Phil&Teds DASH dla dwójki dzieci>

a dla starzych dzieci można kupic cos takiego
NEW 4BABY STROLLER BLACK RIDE ON BUGGY BOARD on eBay (end time 22-Jan-11 20:42:20 GMT)

jak chyba kupie to jak sie urodzi drugie dziecko bo Veronika to juz teraz nie chce wózku siedziec.
 
reklama
Mononoke z tego co sie orientuje to największe gondole maja wymiary 80x40, moja ma 80x35 a w tym wózku co pokazujesz ma 75x35 więc na moje oko wystarczająca, do tego cena jest powalajaca no i spacerówka w tym wózku nie wygląda źle. Ja bym na Twoim miejscu jężeli masz możliwość obejrzała go jeszcze gdzieś w sklepie, bo najlepiej jak sobie "pomacasz" i przejedziesz się po sklepie, wtedy będziesz wiedziała czy spełnia Twoje oczekiwania.
 

Podobne tematy

Do góry