reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko o wózkach...

Od 2,5 roku ma ciągłą rehabilitację (wcześniej ze względu na serducho nie mógł być rehabilitowany), generalnie drobnymi kroczkami jest do przodu, ale też nie ma mowy o jakiś spektakularnych sukcesach :-) W jego przypadku byle drobnostka, która innemu dziecku przychodzi zupełnie naturalnie, urasta do rangi wielkiego sukcesu :-)
 
reklama
misiako - wydaje mi się że w sliderze jest normalne siedzisko, ale głowy nie dam... ale jutro się wybieram do hurtowni z wózkami to mogę spojrzeć i dam Ci znać.
 
Dziuba jak byś mogła to byłabym Ci wdzięczna bo u nas w mieście mutsy nie ma i bede musiała pobuszowac w okolicy. Szczególnie chodzi mi o slidera bo w transporterze na pewno sie rozkłada, ale nie ma przekladanej rączki.
 
ale za to w transporterze jest chyba przekładane siedzisko, więc też masz możliwość zobaczenia malucha podczas spaceru. Tylko wiadomo, łatwiej przełożyć rączkę niż gondolę z dzieckiem...
 
misiako - niestety, w Sliderze jest kubełkowe siedzisko, zapomniałam Ci napisać wcześniej... a mi się też ten model spodobał, ale niestety, w tej opcji - odpada.
 
reklama

Podobne tematy

Do góry