reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko o wózkach...

20110819056.jpg20110819058.jpg20110819059.jpg20110819061.jpg20110819062.jpg
TU nasz wozeczek. X-lander XQ 3 w 1
 
reklama
madzik super bryka. Jesli bylas z niego zadowolona przy malej to dlaczego teraz mialabys kupowac nowy wozek. Jest przeciez w dobrym stanie.
agusia nie wiem dokladnie jaki masz problem wiec nie wiem czy Ci to cos pomoze. Zrobilam zdjecia jak to w moim Jedo wyglada ale sama nie wiem jak to bylo montowane bo my juz zlozony wozek ze sklepu dostalismy.
 

Załączniki

  • spacerowka1.jpg
    spacerowka1.jpg
    45,3 KB · Wyświetleń: 77
  • spacerowka2.jpg
    spacerowka2.jpg
    30,7 KB · Wyświetleń: 87
Ostatnia edycja:
Witam, kupiliśmy w końcu nowy wózek, mam nadzieję, ze w ciągu jakiegoś tygodnia przyjdzie: TAKO JUMPER X STTF I FART +FOTELIK+11xGRATIS!!! (1762363861) - Aukcje internetowe Allegro kolor - kolekcja STTF nr 4 - niebieski z czarnymi wstawkami. Niby mamy stary taki niebieski z żółtymi elementami (wklejałam wcześniej zdjęcia), ale jak pobawiłam się tym w niedzielę na targach we Wrocławiu, to przyznałam, ze jednak nowy byłby super, no i czekamy na wysyłkę. Jeden będzie u nas na wsi, a drugi u moich rodziców w mieście, ale jeszcze nie wiem, który gdzie.
 
agusia nie wiem dokladnie jaki masz problem wiec nie wiem czy Ci to cos pomoze. Zrobilam zdjecia jak to w moim Jedo wyglada ale sama nie wiem jak to bylo montowane bo my juz zlozony wozek ze sklepu dostalismy.

Już tłumaczę (ja dostałam pasy oddzielnie). Gdybyś mogła sprawdzić czy te pasy są jakoś przyczepione po drugiej stronie materiału czy tylko przełożone przez te dziurki i te plastikowe końcówki blokują ich wyciąganie.
No i nie bardzo wiem gdzie przyczepić te boczne (środkowe) paski. Nie widzę nigdzie żadnego miejsca gdzie by to wsadzić.

Dzieki za podpowiedzi :-)
 
Dora-myśmy też się zdecydowali na Taco,tylko nie Jumper ale Warrior w kolorkach żółto-czarnym,mam nadzieję że się sprawdzi...

My zastanawialiśmy się nad Tako. Bardzo się nam podobał, ale ma małą gondolę i to zdecydowało, że jednak go nie kupiliśmy. Nasz bobasek raczej nie będzie mały, a w zimne dni jak dojdzie do tego kombinezon i śpiworek to mogłaby mieć trochę ciasno. Może przesadzam, ale tak się nam wydawało.
 
agusia z pasami jest dokladnie tak jak piszesz. Przechodza przez material i plastikowa obudowe i tam sie zaczepiaja ta kwadratowa koncowka pasa o dziurke w obudowie. Natomiast te boczne pasy przechodza pomiedzy materialem oparcia i boku. Po prostu w miejscu gdzie sie te dwa materialy spotykaja na dole w rogu tam trzeba przelozyc ten pasek na zewnatrz. I tam na takim samym pasku ale krotkim powinnas znalezc taka metalowa sprzaczke przez ktora trzeba przelozyc ta plastikowa koncowke paska. Mam nadzieje ze znajdziesz :-)
 
agusia, no w tym starym wózku mamy większą gondolę, więc jak coś to źle nie będzie, ale może taka mała będzie lepsza, bo jak się ułoży dzidziusia i osłoni, to będzie cieplej, bo szczelniej... tak sobie tłumaczę, zobaczymy co będzie.
 
Dzięki, zobaczę to jutro, bo dziś S wyniósł spacerówkę do komórki. A coś mi się wydaje, że nie zapamiętam do wiosny jak się to robiło :p
 
reklama

Podobne tematy

Do góry