reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszystko o wózkach...

Megi-bardzo ładne kolorki,też się nad nim zastanawiałam,ale pojawiła się okazja kupna za połowę ceny tego Taco Warriora żółto-czarnego,to wzieliśmy,mi się ta gondola mała wcale nie wydaje,zresztą mój dzidziuś duży nie będzie a jak trochę podrośnie to myślę,że bez problemu wmieści się do wózka,w końcu to niemowlak,nie Godzilla:-)
 
reklama
Witam, kupiliśmy w końcu nowy wózek, mam nadzieję, ze w ciągu jakiegoś tygodnia przyjdzie: TAKO JUMPER X STTF I FART +FOTELIK+11xGRATIS!!! (1762363861) - Aukcje internetowe Allegro kolor - kolekcja STTF nr 4 - niebieski z czarnymi wstawkami. Niby mamy stary taki niebieski z żółtymi elementami (wklejałam wcześniej zdjęcia), ale jak pobawiłam się tym w niedzielę na targach we Wrocławiu, to przyznałam, ze jednak nowy byłby super, no i czekamy na wysyłkę. Jeden będzie u nas na wsi, a drugi u moich rodziców w mieście, ale jeszcze nie wiem, który gdzie.

Dora
ja tez zdecydowałam sie na tako Jumper X, tez czekam az bedzie do odbioru, to bardzo popularny wozek i model, wiele osob ma i sobie chwali, niezly i w przystępnej cenie. Ja bede miala dokładnie taki jak ten z Tw linka zielony z czarną wstawka.Wiec pewnie za jakis czas mozemy wymienic opinie :)))

:-)



 
Ostatnia edycja:
Hurra... i my dziś zakonczylismy zakupy wyprawkowe. Jest łóżeczko i w koncu wózek - tak jak wczesniej pisałam kupilismy wózek firmy aroteam - dreamline - kolor szaro-turkusowy. Jak zrobię fotki - wkleje , żeby sie pochwalic :)
 
No to chwalimy się nasza bryką :)
bryka.JPG
 
jenyyy, wózek muszę wyprać (jak dobrze, że jeszcze forum istnieje i przypomina ;))
my zostajemy przy starych wózkach: Harry z wózkolandu, spacerówka na później z babywelt
nie czytałam całego wątku, więc może się temat powtórzy, ale ciekawa jestem, czy któraś z was zdecydowała się na noszenie w chuście :) ja mam już zakupione, tylko starej, "pomiśkowej" kieszonki znaleźć nie mogę...
 
Ja planuje kupic chuste bo to jednak wygodniej jak sie chce z maluchem szybko do sklepu wyskoczyc czy po prostu potrzebne sa dwie wolne rece na inne rzeczy :-)
 
Ja myslalam o chuscie, ale raczej sie nie zdecyduje. Przy Majci miałam nosidelko ale rzadko uzywalam. Zobacze jak sie okarze po porodzie ze by sie przydala to czegoś poszukam.
 
reklama
ja chciałam kupić chuste, ale to może jak małą podrośnie boteraz jakoś nie wyobrażam sobie jej w tym nosić.

A wózek do nas nie dotarł, musielimyśmy czekać do przyszłego tygodnia i zdecydowaliśmy się kupić coś na miejscu.
Tak więc skonczyło się na Roanie Maricie, czyli moim pierwszym typie. Kolor nie koniecznieten co chciałam, ale wyboru nie było wielkiego a ja już nie miałam siły szukać i czekać.
 

Podobne tematy

Do góry