reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o ZABKOWANIU i pielegnacji jamy ustnej maluszków

mój Krzyś jak miał pierwszy ząbek kupiłam mu silikon na palec a teraz ma 4 i kupiłam zestaw 3 szczotek , staram się myć codziennie a on myśli ,że to zabawa i fajnie się przy tym bawimy
 
reklama
mój synus ma juz prawie 6 ząbków i myjemy mu silikonową szczoteczka z pasta do zębów dla niemowląt :laugh:
Taką pastę można kupić prawie w każdej aptece i mozna nią myć już od pierwszego ząbka. My dopiro teraz zaczeliśmy ja stosować ;D
 
u mnie też już widać dolne TRÓJKI! qrcze w życiu czegos takiego nie widziałam jeden jest juz widoczny taki malutki biały kłujący punkcik
 
To i ja się pochwalę,że moje Serduszko ma juz dolną przwą jedynkę.Śmiejemy się z tatusiem,że mu będzie Kacperek piwo tym jednym ząbkiem otwierał. ;D
 
reklama
Gratuluję pierwszych ząbków maluszkom! Mojemu Olkowi (7,5 m-ca) rosną, jak grzyby po deszczu - ma już 6 perełek, najpierw wyszły górne dwójki, potem dolne jedynki i jedna jedynka górna, a ostatnio druga górna jedynka. ;D
 
Do góry