reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o ZABKOWANIU i pielegnacji jamy ustnej maluszków

Mojemu juz sie przebiły dwie jedynki czuc je palcem ale zrobił sie okropny marudzi płacze a do tego ta goraczka dzis wyladowalismy u lekarza bo nie miałam czym zbic temperatury. Nie wiem jak wytrzymam to zabkowanie
 
reklama
POMOCY .... MÓJ SYNEK MA 10 MIESIECY I 2 DOLNE JEDYNKI , DWA NI TEMU ZACZOŁ GORĄCZKOWAC -UDAŁAM SIE DO PEDYJATRY I OKAZAŁO SIE ŻE IDZIE MU NA RAZ 8 -10 ZABKÓW... ZAPISAŁ CZOPKI Z PARACETAMOLEM (POMAGAJĄ) I MAŚĆ DO SMAROWANIA DZIASEŁ DENTINOX -GEL ALE TO NIC NIE POMAGA... TEN ZEL JEST NA BAZIE RUMIANK I JAK SOBIE POSMAROWAŁAM NA JEZYKU TO NAWET NIC NIE POCZÓŁAM....PAMIETAM KIEDYS GDZIEŚ CZYTAŁAM ŻE KTOŚ UŻYWAŁ TAKIEGO ŻELU ŻE JAK POSMAROWAŁ SOBIE JEZYK TO CZUŁ ŻE ZNIECZULA NORMALNIE MU "ZDRETWIAŁ" MOŻE KTOŚ DORADZI ....
 
Zaneta współczuje, u mnie podobnie, dziołsełka smaruje calgel ale czy to pomaga to nie wiem, w kazdym razie daje mu jeszcze leki na uspokojenie
 
po 16 uspokoiło sie troche .... mały zjadł troche.... samopoczucie mu sie poprawiło .... i wymacałam u góry po lewej stronie jedynke 1,2,3 a po prawiej 3, na dole tez coś twardego sie pojawiło....ale zabków jesczze nie ma ale są tuż pod skurą.... mały jakby odżył...zaczoł maszerwoać smiac sie i krzyczeć a ja oddetchnełam...... uf mam nadzieje że ta poprawa nie jest tylko chwilowa
 
u nas apetyt nawet dopisuje...chyba beda isc górne jedynki bo Macio tam sie grapie...teraz tez troche mu lepiej...oj zeby nie zapeszyc
 
KOLEJNE PYTANIE... CZY ZĄBKOWANIU TOWARZYSZYŁĄ BIEGUNKA ....MÓJ SYNEK JUZ NIE CIERPI ALE POJAWIŁA SIE CZESTA KUPKA.... WODNISTAJEST GODZ 14 A ON JUZ ZROBIŁ 6 KUPEK .... CZY TO NORMALNE
 
żaneta28 pisze:
KOLEJNE PYTANIE... CZY ZĄBKOWANIU TOWARZYSZYŁĄ BIEGUNKA ....MÓJ SYNEK JUZ NIE CIERPI ALE POJAWIŁA SIE CZESTA KUPKA.... WODNISTAJEST GODZ 14 A ON JUZ ZROBIŁ 6 KUPEK .... CZY TO NORMALNE

Mam ten sam problem.
Kubie wyrzyna się ostatnia dwójka, bardzo marudzi i akurat od paru dni robi często luźne kupki.
W naszym przypadku to problem, bo Kuba jest alergikiem i nie wiem czy to czasem nie objaw jakiejś kolejnej nietolerancji pokarmowej.

Należy się znowu przejść z tym do lekarza.
A ja, jak narazie ograniczę mu gluten.
Zobaczymy.
 
reklama
Do góry