reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o ZABKOWANIU i pielegnacji jamy ustnej maluszków

reklama
żaneta zabkowaniu czesto towazyszy podwyzszona temperatura no i biegunka rowniez .
u mojej corci tez jakby cos widac na dole ale kurcze jakos nie chca sie przebic.
ostatnio coraz czesciej marudzi, a najgorzej jest wieczorem przed samym spaniem, ja podaje malej calpol i smaruje dziaselka zelem.
 
a po tych czopkach co zapisął doktor przeciw gorączce mały dostał uczulenie gdy wyszedł na słonce.... najprawdobniej słonce i paracetamol spowodowały uczulenie.... a miały zniwelować ból przy ząbkowaniu... pieknie i znowu rano byłam w szpitalu....szału mozna dostac
 
My tez dzis bylismy u lekarza z wysypka i najprawdopodobniej jest to reakcja alergiczna tylko do konca nie wiadomo na co ???
 
witam wszystkie mamusie i ich cuda!
u mnie tez ząbkowanie w toku juz od około 1,5 miesiąca a moja Haniusia ma skończone 4 , ząbków wypatruje ale narazie nie widac co najwyżej czuć jak wkładam palec i jej masjue to troszkę pomaga gorzej dla mnie jak zaczyna gryźć , a potrafi złąpać! Też używam czesem calgelu ale nie daje jej czopków przeciwbółowych. Z wpychaniem do buśki do istna udreka bo wszystko co ma w zasięgu rączki wpycha sobie do buśki, ja mam do smarowania taki płyn Aphtin to jest przeciw pleśniawkom po mleku ale jak do tej pory odpukać stanów zapalnych w buzi niebyło
Kunda pisze:
My tez dzis bylismy u lekarza z wysypka i najprawdopodobniej jest to reakcja alergiczna tylko do konca nie wiadomo na co ???
Kunda u mojej Hani non stop coś wyskakuje jak nie potówki choc w domku to na golaska leży w pampersie to jakies plamki podobno uczulenie,moze na truskawki- lekarka stwierdzila ,tyle ze ja truskawek nie jadlam ,a uczulenie nadal jest i bądź tu mądrym. kupiłam taką emulsję do kąpieli ojlatum super sprawa polecam wszystkim, plameczki nadal są, ale w znacznie mniejszym stopniu działa też przeciwswiądowo. Pozdrawiam serdecznie pa
 
mi powiedzieli że to od słonca, a gdy dzisiaj poszłam z tym do innego pedyjatry swierdził że mały przeszedł trzydniówkie... i od tego to uczulenie....a ząbków jak nie widać tak nie widać ...czekamy cały czas chyba mój synek bedzie miał na roczek wiecej niż dwie dolne jedynki...
 
reklama
Wreszcie.
Ostatnia dwójka wyszła.

Ale niestety najgorsze jeszcze przed nami.

Ale już osiem ząbków jest, także pierwsze koty za płoty.
Pozdrawiamy
 
Do góry