reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o ZABKOWANIU i pielegnacji jamy ustnej maluszków

reklama
Witam wszystkich !
Ależ śliczna ta mała mojej Hani jeszcze się nieprzebiły zębule ale są coraz bliżej i to trzy naraz. tyle jestem pewna bo wyczówam palcem dwie trójka górna i dwie jedynki dolne.
żaneta28 pisze:
mi powiedzieli że to od słonca, a gdy dzisiaj poszłam z tym do innego pedyjatry swierdził że mały przeszedł trzydniówkie... i od tego to uczulenie....a ząbków jak nie widać tak nie widać ...czekamy cały czas chyba mój synek bedzie miał na roczek wiecej niż dwie dolne jedynki...
No i to jest właśnie paranoja - dwuch pediatrów i każdy mówi co innego ale co tu robić jak się człowiek denerwuje to leci do kilku dla pewności przynajmniej ja tak mam. Tylko potem jeszcze wieksze nerwy :) bo niewiadomo do czyich zaleceń sie zastosowac, ale byle przetrwać do pierwszego rczku to potem poleci z górki i już sie tak nie szaleje przynajmniej tak miałam z pierwszym dzieckiem. A do tego ciogle sobie powtarzam aby się tak nie stresować, no oczywiście niewiele to daje. ale lepiej dmuchać na zimne
nikita000 pisze:
Witam dziewczynki nam wlasnie pierwszy zaczyna sie wyzynac :D
dzis w nocy co 2h sie budzila
 
::)czy ktoś moze mi powiedziec jak sie wkleja zdjecia w te fajne obraski z opisem?
 
Kochane,powiedzcie ,czy któraś z waszych pociech tak późno zaczęła ząbkować?
Mój synuś za 2 tyg. będzie miał roczek,a ząbków jak nie było,tak nie ma.Aż już zaczynam się martwić.
 
8)czesc! dzieki serdeczne za instrukcje jak tylko znajde czas to weide na podaną przez ciebie strone . pozdrawiam serdecznie papapa
 
Mateuszek ma już dwa ząbki na dole, pojawiły się jak miał niecałe 4 miesiące. Teraz strasznie marudzi i płacze Bidulek więc może będą nastepne
 
reklama
Do góry