reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o ZABKOWANIU i pielegnacji jamy ustnej maluszków

reklama
Beata a jaki masz lek? Bo jest kilka...a poza tym lekarz nie powiedział Ci jak masz go stosować? Mój maluszek też miał swego czasu pleśniawki i dostaliśmy Nystatynę, pędzlowałam młodemu dzióbek trzy razy dziennie przez cały tydzień. Jak ręką odjął i już nie wróciły
 
lek nazywa się aphtin jest na nim napisane pędzlować kilka razy dziennie ale jak czym? mam pędzel specjalny jakiś kupiś
 
cześc dziewczyny, moja Weronika ma od niedawna dwa piękne ząbki-dolne jedyneczki a wyszły jej dokładnie dwa dni po ukończeniu roku.
narazie cisza na pokładzie ,ciekawe jak długo bedziemy czekac na następne perełki?
 
spróbowałam przetrzeć te pleśniawki specjalnie ją przed tym nakarmiłam ale i tak łapała mnie buźką za palec co prawda nie płakała ale niewiele zdziałałam nie wiem jak mam to skutecznie zrobić żeby nie zrobić jej krzywdy
a tak wogóle to czy pleśniawki bolą?
 
reklama
halo kto wie czy pleśniawki bolą czy dziecko przez nie cierpi i czy same przejdą w razie gdyby nie udało mi się do nich dotrzeć
 
Do góry