reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o ZABKOWANIU i pielegnacji jamy ustnej maluszków

A propos ząbków
Mój Olaf dzisiaj skończył 8 miesięcy ,a od piątego ma dwie dolne jedynki i cisza na razie....


_461609_n.jpg
 
reklama
Hm.. Nicole też ma od 5 miesiąca 2 dolne jedyneczki.. ale wydaje mi się że coś u góry się szukuje ale to tylko moje przypuszczenia :) zobaczymy za jakiś czas jak będzie :D może tak jak u CIebie MamaOlafa :D
 
Hej!
Mojej Natalce pierwsze dwie jedynki dolne wyszły na 5 miesiąc bez żadnych krzyków,że nikt nic nie wiedział. Teraz ma prawie 8 miesięcy i od soboty ma górne dwójki i lada dzień będą jedynki.Tak, wiec na raz idą cztery zęby i krzyk jest niezły......

Spokojnego ząbkowania

Aga J - mama Natalki (ur.09.09.2004)
 
helo!
Joachim ma prawie 11 miesiecy niedlugo i dopiero tydzien temu wyszedl mu pierwszy zab. a slinil sie i ssal raczki juz od 2 miesiaca, tak wiec powodzenia dla tych co juz sie spodziewaja w 3 miesiacu! :) Joachim od miesiaca jest niejadkiem i ogolnie slabo spi i ciezko znosi wyzynanie. ej! ja nie mam zadnych rad dla innych, a sobie mowie ze trzeba po prostu przeczekac. takie jest zycie- troche cierpienia a za to pozniej bedzie wiecej radosci!

age.png


event.png



 
 
Chcę się pochwalić, żew mojemu Olafowi przez dzisiejszą nocę przebiła się górna dwójka po prawej stronie (lewą już widać tuż pod dziąsełkiem ::)) i stąd to budzenie się w nocy co 20 - 30 minut od kilku tygodni...
Ale super, najważniejsze, że po wielu trudach są perełeczki !!!


_461609_n.jpg
 
Hej!
Natalka od wczoraj ma górną lewą jedynkę - tak więc 5 ząbków już mamy.Czekamy jeszcze na prawą górną jedynkę - będzie lada godzina, dzień.... Ale już jest spokojniejsza. :laugh:

Aga J - mama Natalki (ur.09.09.2004)
 
moja strasznie marudziła- ba marudziła- urządziła całodzienną histerię :-[ odmawiała cycusia, tylko dwa razy dzisiaj jadła :-[ ciagle pcha rączki do buźki :-[
mąż jej kupił calgel. posmarowałam i po 5 minutach mała zjadła całego cycusia i ładnie usnęła. tak więc podejrzewam że się zaczęło ząbkowanie :-[ jak ona tak to będzie przechodzić to ja wymięknę niedługo :-[
 
reklama
Moja Anulka ma dwie dolne jedynki a ma 9 mc. Te żela są naprawdę dobre ale polecam również gryzaczki żelowe , można je schłodzic w zamrażalniku przez chwilkę a potem dac maleństwu do gryzienia . Mojej córeczce pomagało a nie chciałam ja ciągle szprycować lekami , w końcu to chemia. Pozdrawiam :)
 
Do góry