reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wszystko o ZABKOWANIU i pielegnacji jamy ustnej maluszków

U mojej niuni dwa pierwsze zabki na dole wyszly jak miala 5 miesiecy i poten byla cisza az do 8, teraz w przeciagu 4 tygodni wyszly 4 zabki naraz ( trzy u gory i jeden na dole)
 
reklama
W nas wczoraj wyszedł pierszy ząbek.:-) Prawa dolna jedynka. Bez wiekszych problemów się to stało w porównaniu ze starszakiem, któremu pierwszy ząb wyszedł 3 miiesiace późńiej, czyli pod koniec 8 m-ca. Każdy ząb starszego synka to byłą męczarnia dla niego :szok:.
Mam nadzieję, że u mojego maluszka dalej bedzie tak dość łatwo i bezboleśnie.
 
u nas pierwszy ząbek wyszedł w 9 mcu, ale zaczął iść w 5, więc masę czasu. Do roczku wyszło 7 ząbków, po roczku jak dotąd 1, łącznie 8. W natarciu są czwóreczki, na razie spokojnie to Julka znosi, ale jak długo nie wiem.
 
Mój ma 10.5 misiąca i nadal tylko dwa dolne jak narazie bez zmian mimo tych tragicznych napadów wściekości chyba musimy jeszcze poczekać mojemu małemu daję żel bobodent i u nas w miarę sie sprawdza nie próbowałam innych a może warto...
 
Aguska2017 mocniejszy żel od bobodentu to dentinox ale polecam leki homeopatyczne camilia już gotowa albo chamomilla dagomed 44 na dłużej starczają niż Camilia, dziecko po tym fajnie sie wicisza nam pomagają bo młodyma cieżkie ząbkowanie, zanim pierwszy ząbek wyszedł to prawie 3 miesiące cierpiał a potem co tydzień nowy ząb(ma już 7)
 
reklama
Do góry