reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszysto co dotyczy porodu jest tutaj!!!!!!

MASIEK z moich rzeczy do szpitala to mam to samo z tym,że mam koszulę do karmienia ale też zastanawiam się nad piżamką i takową zakupie
 
reklama
A ja przede wszystkim polecam zabrać się do pakowania z rozsądkiem i spokojem. Nie ma co zabierać tony rzeczy, zawsze można poprosić kogoś o dowiezienie.

Wodę mineralna do picia jest dobrze mieć. I podkłady, majtki jednorazowe, papier toaletowy, kosmetyki dla dziecka własne:-)

A słuchajcie jak wyniesiecie ubrane dzieciaczki ze szpitala??
Chłopaków rodziłam obu zimą a teraz ma być wiosna i kombinezonik:confused::confused::confused:
 
luckymama no właśnie też się zastanawiałam nad tym, bo to nie jest łatwa sprawa... Niby wiosna, ale jeszcze gorąco nie będzie przecież i też się zastanawiam nad kombinezonikiem, ale myślę też, że to zależy jaka pogoda będzie w dany dzień, bo w kwietniu pogoda może się zmienić z dnia na dzień. No nie wiem...

A z tą torbą, to rzeczywiście nie ma co ładować bez sensu wszystkiego... Zawsze mężulek może dowieźć :tak:Tylko wiecie jak z Nimi... Jak im nie pokażesz gdzie leży, to nie znajdą :-D
 
ja jak rodzilam pare lat temu to Maluszki ubralam we dwie warstwy, dwie czapeczki, no i do gondoli to kocykiem opatulilam, ale teraz ponoc nie wolno wyniesc Dzidzi tak w gondoli jezeli np wracacie autem:szok:, tak slyszalam, musi byc w foteliku, no to juz sie nie opatuli tak no nie:no:, no i trza znowu patent obmyslac:-D, a Wy cos o tym slyszalyscie??
 
Reniu słyszałam :tak: Dzidzia MUSI być w foteliku samochodowym, inaczej podobno nie puszczą do domu, ale ja uważam, że to dobrze, bo przynajmniej dzidzia bezpieczna :tak:
 
no to jednak cos w tym jest:-), w sumie fotelik tez mozna kocykiem nakryc:tak:, no bo tak jakos w dzinsach i katanie malucha wyniesc to tak dziwnie nie:-D:-D, no ale i tak cos cza opatentowac zeby latwiej bylo Dzidzie przypiac:tak:
 
u mnie tez nie wolno dzieci ze szpitala odbierac bez fotelika , dla mnie to szczyt glupoty gdyz nie kazdy musi miec fotelik od 0-13 kg.... pzeciez sa rodzice co kupuja fotelik od 0-18kg a w nim sie dziecka nie przeniesie;-)
 
no wlasnie Kasia i co wtedy:szok: dziecka mi nie wydadza?
ja myslalam o takim tylko nie wiem co jest lepsze ? fotelik bede miec od wozka ale on sie do jazdy to chyba raczej nie nadaje:no:, bardziej jako nosidlo i bujaczek:-D, to problemu nie bedzie ale rzeczywiscie jak ktos nie ma....
 
reklama
kurczaki nie słyszałam o czymś takim..

ja chce kupic nosidełko hmm

i tez sie zastanawiam w co ubrac dzidzie do domku
 
Do góry