reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszysto co dotyczy porodu jest tutaj!!!!!!

Wiecie co a ja se myślę tak że ubiorę też dwu warstwowo np śpioszki kaftanik itp i na to jakiś grubszy no nie wiem pajacyk są takie grube i do fotelika 0-13 kg bo kupimy i nakryje kocykiem i myslę że będzie git coooooooooo???????????????????????????????????? kombinezon to chyba za ciepło a poza tym kupie mały potem na jesień większy kurczę bez sensu teraz chyba kombinezon tak myślę nie wiem zobaczymy jaka pogoda będzie zawsze mój może skoczyć do sklepu i zakupić na wyjście ewentualnie coś gdyby nagle było zimno...
 
reklama
przeciez to kwiecien czesto o tej porze nie jest juz bardzo zimno wiec .... a zasada jest taka ze trzeba dziecko ubrac tak jak siebie + czapla oczwiscie i cos do przykrycia i juz .... mysle ze w kwietniu nie bedziecie miec takich dylematwo jak teraz :-):-)
 
Moim zdaniem dobrze jest, że wymagają fotelik, gondola mimo pasów nie jest bezpieczna do przewożenia takich maluchów. Na pewno jak będziemy już w kwietniu z maluszkami zobaczymy co i jak. ja mam po siostrzeńcu kombinezonik, ale zobaczymy jak będzie.Kocyk na pewno się przyda:tak:
 
Moim zdaniem dobrze jest, że wymagają fotelik, gondola mimo pasów nie jest bezpieczna do przewożenia takich maluchów. Na pewno jak będziemy już w kwietniu z maluszkami zobaczymy co i jak. ja mam po siostrzeńcu kombinezonik, ale zobaczymy jak będzie.Kocyk na pewno się przyda:tak:
Masiek ty napisz dlaczego uwazasz ze gondola mimo pasow nie jst bezpieczna ... mnie ten wywod twoj bardzo ciekawi:-D:-D:-D
 
Czyli lepiej kupić fotelik 0-13kg a nie 0-18kg.

Tak się zastanawiam czy dziecko można owinąć w kocyk, i tak włożyć do fotelika?

Dziewczyny czy kupujecie jakąś specjalną koszulkę do porodu?
 
Wiecie ja z poczatku wozilam malego w gondoli ale wiecie jak to jest gondola przypieta ale co z tego wrazie czego maly lata ajj.... zawsze balam sie wsadzic go do fotelika bo sobie mowie kurna takie malenstwo na plasko powinno lezec a nie w pol zgiete ale wiecie co..doszlam do wniosku ze raz ze bezpieczniej w foteliku bo jest przypety a dwa...pod plecjki ulozylam mu podusie tak ze lezal niemal ze na plasko... no ale wedlug kazdej uznania takie jest moje zdanie....


Bezpieczniej!
 
No więc piszę ci Kasiu dlaczego
po 1. najbezpieczniejsza pozycja dla malutkiego dziecka ze względu na przeciążenia, to właśnie tyłem do kierunku jazdy
po2. fotelik lepiej chroni maluszka podczas zderzenia
po3.w wielu krajach dziecko w gondoli itp. można przewozić jeśli dziecko nie może być w foteliku (musi być specjalne zaświadczenie)

a najlepiej czasem poczytać na stronie Fotelik.pl
 
Ja dostałam fotelik 0-13kg który jest do wózka który nazwy niestety nie pamiętam supez tą mą pamięcia coś chyba baby activ life plus????????????????????????ale nie jestem pewna ale fotelik mi się przyda reszta nie wiem ale raczej nie....aha no miałam pisać,że też będę używać fotelika do samochodu i do przenoszenia boże tak wszędzie odp szybko,że nie kumam co piszę:-):-)
 
reklama
Dzięki wielkie, że poruszyłyście temat jak ubrać dziecko na wyjście ze szpitala w przełomie marca i kwietnia, bo właśnie poszukiwania tego typu informacji sprowadziły mnie na Wasze Forum :)
Ja chyba także, jeśli nie znajdę jakiegoś cieńszego kombinezonika, ubiorę dzieciątko po prostu warstwowo na cebulkę: koszulka, śpioszki, ciepła czapeczka, skarpetki i coś z polarka na to, oczywiście także cieplutki rożek albo kocyk. Wszystko zależy od pogody i tego czy urodzę o czasie, czy 2 tygodnie przed lub po terminie :) - dokładnie tak jak mówiłyście wcześniej.
 
Do góry