reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wszysto co dotyczy porodu jest tutaj!!!!!!

Nika_wlkp cc mozna miec nie tylko z powodu zlego ulozenia dziecka .. ale z innych rownie waznych powodow np. wysokiego cisnienia.




Masiu nie wiem czym sie tak przejmujesz:-D....ja uwazam ze to powinna byc osobista decyzja kobiety.. kobieta nie powinna byc zmuszana do porodu sn .. kobieta powinna miec wybor jak chce rodzic..
 
reklama
No właśnie Aduś same nie pchamy się na cc:wściekła/y:


Ninko cc mam mieć z kilku powodów, moja macica od początku nie rozwijała się prawidłowo i gin obawia się, że mogłaby sobie nie poradzić podczas porodu naturalnego, do tego doszły skoki ciśnienia i koniec kropka. Nie wymigam się od cc:no:
 
MASIU olać ludzi i się nie tłumaczyć ja tak zaczynam robić choć powtórzę się że u mnie nie na sto procent jeszcze....bo może bryknąć mały....mi już też mówili że przesadzam bo moge rodzić naturalnie ale omijam takich ludzi z daleka nie warto dyskutować bo to tępoty a tak jak napisała Kasia czy ze wskazań czy na życzenie to decyzja kobiety bądź lekarza jak jest w twoim wypadku masz wskazania medyczne i tyle....
 
kasiu no jak zwykle się przejmuję bo jestem ciut za nerwowa :cool2:
no i denerwuje mnie też takie podejście do cc, zamiast wspierać, pomóc przygotować się to nie. Nastraszyć przyszłą mamuśkę i jeszcze wzbudzić w niej poczucie winy, że nie będzie rodzić w bólach jak przystało na matkę polkę:angry: fuck. i już
 
MASIU u nas jest takie społeczeństwo niestety nie pomogą tylko dobiją ja sama mam charakter,że się przejmuję ale tzreba to olać bo szkoda nerwów ja zaczęłam już wprost wyrażać swoje zdanie co myślę jak ktoś mi tak powie bo skoro się nikt nie liczy z tym,że mi robi przykrość to niby czemu ja mam sie liczyć z kimś....byc takim samym
 
heheh widze ze Ninka sie pojawila i sie wymadrza .. a najpierw powinna przeczytac to i owo o NAS aby glos zabierac!!!

Ninko kochana nawet jaby ktoras z nas czy nie z nas chciala cc to ma do tego zasrane prawo..i nikt nie ma prawa tego oceniac... mysle ze dziewczyny sie ze mna zgadzaja :-)

ciekawa jestem czy bedzie polemika na ten tamat:-)
 
ja się nie wymądrzam tylko byłam ciekawa, sorry ze wogole zapytałam i broń boże żebym kogoś oceniał!! jeśli poród naturalny jest zagrożeniem życia dla któreś z przyszłych mam to nie ma wyjścia tylko cc... Przepraszam że zapytałam:baffled:
 
Ech no pytać zawsze można.
Nie każdy zrozumie intencje pytającego:tak:

A że ostatnio nerwowe jesteśmy to czasem coś się powie/napisze.
Tylko się Ninko nie zrażaj
 
reklama
Do góry