reklama

Temat na forum 'Moje hobby' rozpoczęty przez znajoma, 5 Kwiecień 2006.

1. znajoma

znajoma Zaangażowana w BB

hobby jako pisanie stro? hmmm...........czy mozna to nazwac hobby?
    zajrzyjcie na nasza strone i ocencie:D

2. Kansia

Kansia Zaciekawiona BB

Witam serdecznie:)) Właśnie znalazłam nowe forum, które bardzo mi się spodobało:) Przeglądając bogate treści natknęłam się na kogoś "znajomego" ;D Generalnie, to my się jeszcze nie znamy, ale nasi mężowi tak - a my na pewno to nadrobimy:))) Czy już wiesz kto ja? :laugh: Mała podpowiedź, do tego co napisałam: Epsilio Łódź:)) Pozdrawiam ciepło i zgadzam się z Tobą zupełnie - robienie stron www to na pewno Twoje hobby - strona jest super!!!
    A i jeszcze:))) Moje gratulacje!!! Mąż mi powiedział :))) Z premedytacją nie użyłam imienia:)))

Pogłaskaj brzuszek
    Kansia:))

3. reklama
  4. znajoma

HIHIHIHI- Po 3 zdaniu juz się domyśliłam:) Kiedys musimy sie spotkac:)- chociaz odaliliscie sie od nas:) :)
    ja zapraszam cie na to forum: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=663990&start=9540 jestem tam od 2 mc moze i tez jest fajnie:)
    Musimy kiedys pogadac na gg.
    Chociaz teraz to rzadziej siedze przy kompie z wiadomych przyczyn:D No i jak siadam to zaraz mnie mdli.

Pozdrowienia dla meż R i synka SZ :D*

*o ile dobrze rozszyfrowalam:D

5. Kansia

Kansia Zaciekawiona BB

Hi, hi :laugh: :laugh: :laugh:
    Rozszyfrowanie na szóstkę!!! ;D
    Muszę wziąć od Ukochanego Twoje gg (o ile ma?), to może łatwiej będzie nawiązać kontakt:)
    ...a że mdli to rozumiem, zupełnie tak miałam z Szymkiem.
    Jeszcze raz bardzo, bardzo gratuluję i bardzo się cieszę z Wszego stanu :laugh:

...powiem mężowi żeby brał przykład ;D

Pozdrowienia ciepłe!!!

6. znajoma

witaj Kasia:D
    mnie nadal ,dli ale juz mniej:) Jak podoba ci sie Irlandia? My na razie ugrzęzliśmy tu i nie wiemy co dalej. Moze w koncu damy krok do przodu ale to nie takie proste:) Ale masz upartego męza-hihihi- podajcie mailem adres Łódzki to przeslemy te bajki:)

Twój mąz powinien mieć moje gg, wiec czekam na odzew:)

Pozdrawiam serdecznie

7. gaga

gaga uzależniona

hmmm a myślałam żewątek sięzacznie rozwijać, no nic może sięktośdołączy, a tutaj daję stonkę mojej małej i moją stronkę która cały czas jest robiona, ale ostatnio nie mam na nic czasu

8. gaga

gaga uzależniona

kochane w związku z tym że dostałąm już którąś wiadomość z kolei jak zrobiłam animację w podpisie, zamiast odpisywać każdemu z osobna napisze to tutaj i tutaj czekam na ewentualne pytania :)
    najpierw należy sobie ściągnąć program GIMP można go ściągnąć bez problemu, legalnie z netu w polskiej wersji językowej
    jeśli chcesz mieć tak jak ja kilka fotografi w jednym slajdzie, to przygotuj je sobie w photoshopie
    u mnie sa bodajrze 4 paski z trzema fotografiami wszystkie muszą być tych samych rozmiarów
    potem otwieramy Gimpa i pierwszy nasz slajd, w oknie dialogowym otwieramy warstwy (w sumie ma być tyle ile slajdów)
    następnie otwieramy w nowych oknach pozostałe slajdy zrobione w photoshopie i teraz tak
    w naszym głównym oknie tam gdzie mamy pierwszy slajd w oknie z warstwami klikamy pierwszą ikonkę i ma być tyle warst ile slajdów teraz przechodzimy do kolejnego slajdu dajemy zaznaczenie, wszystko, potem edycja, skopiuj i w naszym głównym sladzie dajemy wklej na nowej warstwie którą wystarczy zaznaczyć myszką w oknie warstwy. po wklejeniu myszką klikamy na kotwicę (przedostatnia ikona w oknie warstwy)
    no i dalej robimy tak z kolejnymi sladami
    po skończeniu wklejania dajemy zapisz i pojawia się okienko w którym pojawia się zapisz w postaci animacji, ok
    potem kolejne okienko gdzie ustawia się czas zmienianych klatek i to już zależy od ciebie jak szybko chcesz żeby się zmieniało (zaznacz zapętlenia na zawsze)
    później daj sobie otwórz za pomocą interne explorer i zobaczysz efekt
    mam nadzieję że nie namotałam za bardzo jak coś to pytaj

Poleć forum