reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wybieramy imiona dla licowych maluszkow

kama

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
wiem ze moze to za szybko ale moge sie zalozyc, ze kazda z nas zastanawiala sie juz co nosi w brzuszku czy bedzie to dziewczynka czy tez moze i chlopak a co sie z tym wiazze kazda z nas zastanawiala sie juz pewno na imieniem.
piszcie swoje propozycje,moze macie juz od dawna wybrane imiona,moze ktoras z was chce inne niz sobie tatus wymyslil.
:-):-):-)

reklama

kama

Rozwiązania
0
u nas tak wstepnie dziewczynka bedzie Maja albo Kaja a jesli bedzie chlopak to zadecyduje tatus i cos tam o Filipie ostatnio opowiadal.ale wszystko moze sie jeszcze zmienic.

Rusia

DORKA:)czerwiec06lipiec10
Miasto
PL/UK
Rozwiązania
0
poki co u nas niezmiennie

GRACJAN badz WIKTORIA

isabell4891

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Ja zastanawiałam się wczoraj nad imionami,mój mąż chciałby,aby syn odziedziczył imię po nim-Pawełek :-) imię mi się nawet podoba,ale dwóch Pawełków w domu :szok: Imię dla córeczki wybiorę ja,na razie podoba mi się Kornelia,u nas w okolicy na razie nie ma dziewczynki o tym imieniu,pierwszej córeczce daliśmy imię Helenka,i też na razie jest jedna:-D Nie chcę dać imienia oklepanego,a co myślicie o nadawaniu imion po rodzicach?Pozdrawiam!:-)

Rusia

DORKA:)czerwiec06lipiec10
Miasto
PL/UK
Rozwiązania
0
Ja zastanawiałam się wczoraj nad imionami,mój mąż chciałby,aby syn odziedziczył imię po nim-Pawełek :-) imię mi się nawet podoba,ale dwóch Pawełków w domu :szok: Imię dla córeczki wybiorę ja,na razie podoba mi się Kornelia,u nas w okolicy na razie nie ma dziewczynki o tym imieniu,pierwszej córeczce daliśmy imię Helenka,i też na razie jest jedna:-D Nie chcę dać imienia oklepanego,a co myślicie o nadawaniu imion po rodzicach?Pozdrawiam!:-)
na drugie ok...na pierwsze-ja bym nie dala!!!...no wlasnie pozniej jak wolasz jednego to dwoch reaguje?...

kama

Rozwiązania
0
ja tez jestem za tym ze dalabym tak na drugie zarowno po rodzicach jak i po mezu poza tym w moim przypadku nie wyobrazam sobie dac synkowi na imie Jozek,Walenty albo Antoni a dziewczynce Krystyna, bo babcia to akurat ladne imie miala bo Helena ale mimo wszystko NIE:-)

irlandia1981

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
ja tez jestem za tym ze dalabym tak na drugie zarowno po rodzicach jak i po mezu poza tym w moim przypadku nie wyobrazam sobie dac synkowi na imie Jozek,Walenty albo Antoni a dziewczynce Krystyna, bo babcia to akurat ladne imie miala bo Helena ale mimo wszystko NIE:-)
Antek to akurat jest na topie,w czolowce nadawanych imion. U mnie troche bedzie niestandardowo. Dla dziewczynki wymarzylam sobie imie Ilia i przy tym na razie obstaje, chociac dziewczyny na forum o imionach mnie wyzwaly,ze to rosyjskie imie meskie i ludzie bede sie dziwnie patrzec i tak jestem za.Pisalam nawet do jednej dziewczyny o tym imieniu na NK aby zapytac z ciekawosci jak ludzie reaguja-bardzo pozytywna odpowiedz a nawet jej kolezanki tak swoje corki ponazywaly,wiec moje typy:
1. ILIA - AMALIA
2.LARYSA - IDALIA/AMALIA/ILIA
3.IDALIA - LAURA
4.FLAWIA - IDALIA/LEANDRA

Chlopaki:

1.CYPRIAN JEREMI/JOACHIM
2.JEREMI MARCJAN
3.KASJAN OKTAWIUSZ/LAURENTY
4.GUSTAW ALEKSANDER

M

mammi

Gość
U mnie Zosia Alicja albo Przemek lub Piotrek :-D
Ale numer my z M dla dziewczynki bierzemy pod uwage tylko 2 wlasnie Zosia- po babci albo Alicja, bo obydwojgu nam sie bardzo podoba.M podoba sie jeszcze Dominika, ale mnie jakos nie podchodzi.Jezeli chodzi o imiona dla chlopca, to na razie u mnie pomyslow brak , a M oczywiscie obstaje za Dominikiem;-)

reklama

sara211

Zaciekawiona BB
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Ja się nad tym dopiero teraz zastanawiałam.
Może dla dziewczynki Maja, Zuzia lub Emilka,
a dla chłopaka Hubert, Aleksander albo Tomasz :-)
Ale jeszcze jest czas , więc pomyślimy, może jeszcze całkiem inne ;-)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
Straciatella Wózki, foteliki - radzimy, wybieramy, kupujemy Sierpniowe mamy 2020 59
R Wybieramy moderatorów:) Archiwum wrzesień 2012 60
afiliacja PLANUJEMY PORÓD :) wybieramy szpital, szkołę rodzenia i położną Archiwum kwiecień 2012 188
G Wybieramy "Miejsca Przyjazne Rodzinom" Bydgoszcz 0
JustMe5 wszystko o porodzie oraz wybieramy szpital, szkołę rodzenia i położną Archiwum maj 2010 1050
Agnieszka18 wybieramy wózeczki Dzieci urodzone w październiku 2006 208
S Wybieramy szkołę rodzenia i szpital w Warszawie Dzieci urodzone w lipcu 2005 68
P Imiona Forum 111
an.eta Imiona Wrześniówki 2020 85
K Imiona dla dzieci, chłopczyk i dziewczynka Potrzebuję porady 61
P Imiona naszych pociech Majowe mamy 2020 20
eMkaa. Obcojęzyczne imiona dla dzieci Potrzebuję porady 14
M nie zgadzam się na imię dla dziecka po zmarłym teściu Potrzebuję porady 20
D1407 Imiona Lipcowych maluszków Lipcowe mamy 2019 79
Joannaa24 Imiona dla naszych maluszków Kwietniowe mamy 2019 234
aga6 Imiona marcowych dzieci Marcowe mamy 2019 246
B Majówki i nasze dzieci - terminy, imiona, "wymiary" :) Majowe mamy 2018 19
P Imiona dla dzieciaczków Listopadowe mamy 2018 58
aga6 Imiona dla naszych pociech ;-) Grudniowe mamy 2018 155
sandralevv93 Imiona Październikowe mamy 2018 156
ZUZA.80 Imiona Czerwcowe mamy 2018 32
ania081991 imiona Lipcowe mamy 2018 64
K Imiona dla dzieci Majowe mamy 2018 40
A imię Styczniowe mamy 2018 4
Roni21 Trochę z innej beczki :) imiona Kwietniowe mamy 2018 85
Ewusia12 Imiona dla naszych pociech Marcowe mamy 2018 22
89Katia Imiona naszych Dzieci Dzieci urodzone w listopadzie 2017 64
M@gda Imiona Dzieci urodzone w grudniu 2017 130
K Dlaczego takie imię? Białystok 1
Lenka666666 Imiona Dzieci urodzone we wrześniu 2017 61
Adeline89 Imiona naszych przyszłych bobasków :) Dzieci urodzone w sierpniu 2017 159
pinky sky Imiona dla majowych dzieciaczków:) Dzieci urodzone w maju 2017 108
eveee Imiona marcowych dzieci 2017 Dzieci urodzone w marcu 2017 301
rozmaryn Imiona naszych groszków :) Dzieci urodzone w lutym 2017 101
Antiope Lista mam i dzieciaczków Dzieci urodzone w grudniu 2016 20
weronika87 Imiona dla dzieci Dzieci urodzone w styczniu 2017 192
cytrusowa85 Imiona grudniowych dzieciakow Dzieci urodzone w grudniu 2016 610
kamcia567 Imiona sierpniowych szkrabów Dzieci urodzone w sierpniu 2016 87
Ann_ Imiona październikowych maluszków Dzieci urodzone w październiku 2016 514
P Imiona Potrzebuję porady 17
_Hope Imiona dla naszych lipcowych szkrabów Dzieci urodzone w lipcu 2016 761
Mry imiona dla naszych Maluszków Dzieci urdzone w czerwcu 2016 116
Jasmina88 Imiona - jak chcecie nazwać Wasze maluchy? Dzieci urodzone w maju 2016 174
Magdalena777 Imiona dla maluszków Dzieci urodzone w lutym 2016 25
nailie Imiona dla marcowych maluszków Dzieci urodzone w marcu 2016 117
bluelovi Imiona dla naszych najmłodszych Dzieci urodzone w kwietniu 2016 376
Sylka87 Imiona dla naszych maluszków. Dzieci urodzone w listopadzie 2015 193
A Imiona naszych malenstw grudzien 2015 Dzieci urodzone w grudniu 2015 128
Jolka6621 Imiona dla naszych maluszków :) Dzieci urodzone we wrześniu 2015 53
B Imiona :) Dzieci urodzone w sieprniu 2015 333