reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wybieramy imiona dla licowych maluszkow

Ale numer my z M dla dziewczynki bierzemy pod uwage tylko 2 wlasnie Zosia- po babci albo Alicja, bo obydwojgu nam sie bardzo podoba.M podoba sie jeszcze Dominika, ale mnie jakos nie podchodzi.Jezeli chodzi o imiona dla chlopca, to na razie u mnie pomyslow brak , a M oczywiscie obstaje za Dominikiem;-)
Dominik mi się podoba,takie imię wybrałam jak byłam w pierwszej ciąży-ale urodziłam córeczkę:-D,Tymoteusz też jest ładne-można wołać Tymek,zastanawiam się też nad Kamilem,a dla dziewczynki jeszcze Larysa mi się podoba:-)
 
reklama
Dominik mi się podoba,takie imię wybrałam jak byłam w pierwszej ciąży-ale urodziłam córeczkę:-D,:-)

haahaha- u nas pierwszy wybor byl - Dominik/Klaudia- Urodzilam coreczke, a szwagierka syna(razem chodzilysmy w ciazy) i dala Dominik..chrzesniak meza...wiec teraz niestety odpada...ale b. mi sie to imie podoba!

podoba mi sie takze Patryk- ale mezowi nie...co do Gracjana oboje jestesmy zgodni:tak:poki co:-D
 
Dominik mi się podoba,takie imię wybrałam jak byłam w pierwszej ciąży-ale urodziłam córeczkę:-D,Tymoteusz też jest ładne-można wołać Tymek,zastanawiam się też nad Kamilem,a dla dziewczynki jeszcze Larysa mi się podoba:-)
Myslimy,myslimy a jak sie urodza i spojrzymy w te buzki to imiona i tak same do nas przyjda i to moze zupelnie inne niz te o ktorych myslalysmy podszas ciazy???
A w efekcie koncowym, jak dzieci urosna to i tak beda miec do nas pretensje ze glupie imie im wybralysmy:-p
 
Jak byłam w 1 ciązy to były 2 typy: wiktoria dla córeczki i Dawid dla synka. Urodziła się Wiktoria. Jak będzie tym razem? Sama nie wiem. Podobają mi sie takie imiona: Nicola (ale mąż się burzy, bo nie polskie i przez "c" się pisze), on wolałby Agnieszkę. Dla chłopca Dawid albo Krystian.
 
Jak byłam w 1 ciązy to były 2 typy: wiktoria dla córeczki i Dawid dla synka. Urodziła się Wiktoria. Jak będzie tym razem? Sama nie wiem. Podobają mi sie takie imiona: Nicola (ale mąż się burzy, bo nie polskie i przez "c" się pisze), on wolałby Agnieszkę. Dla chłopca Dawid albo Krystian.
Osobiście jestem zwolenniczką polskim imion:tak: możesz dać Nikola a nie przez "c",Dawid też mi się podoba ale u nas w okolicy jest plaga Dawidów:szok:
 
Synek bedzie mial na imie Marcel a dziewczynka Nadia

Chociaz bardzo mi sie podoba Marika, Larysa, Konstancja.
No ale zobaczyy co z tego wyjdzie i czy mi sie nie pozmienia.
 
reklama
mi takze podoba sie Marcel i Kornel- ale ni jak pasuje do naszego nazwiska:sorry: ktore zaczyna sie na R...wychodzi lamacz jezykowy niestety:sorry::-D
 
Do góry