reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wybieramy imiona dla licowych maluszkow

Dobrze, że powstał ten wątek bo ja narazie nie mam zielonego pojęcia jak nazwać dzidzie:-). Marcel - też mi się podoba a dla dziewczynki może - Marianna. Trudny wybór z tymi imionami:-)
 
reklama
JAk byłam w poprzedniej ciąży, nie wiedzieć czemu od samego początku mówiliśmy "kasia, kasia' choć jeszcze płci nie znaliśmy...

Teraz od jakiegoś czasu mówiliśmy o "Pawełku"... M ówi również o MArku, choć mi bardziej Dorian. Dla dziewczynek mam całą listę, ale żadnego obstawianego na 100%. Podobają mi się Milena, Helena, Kalina i najbardziej Liliana :-)
 
poki co u nas niezmiennie

GRACJAN badz WIKTORIA

Kiedyś to były moje typy:-) Ale Gracjan nie podoba się zdecydowanie tatusiowi, a Wiktorii teraz od zatrzęsienia.
Zuzia albu Julia, z chłopcem problem- coś tam mowa o Dominiku była, ale nie jestem do końca przekonana...
 
chyba Joaszka co region to moda- slowo- wsrod moich znajomych - rocznik 2007-08 same Julki...co slyszalam- Julka...Jakub:tak:...a teraz moi znajomi, dalsi blizsi daja Zuzanna:tak:...u nas tez byl szal na Wiktorie jakies 3-4 lata temu...wczesniej Natalie..ale ja oprocz tego, ze mi sie imie Wiktoria b. podoba, to kieruje sie wzgledami sentymentalnymi...moja praprababcia-jedyna, ktora mialam okazje poznac...(ktora zmarla 2007)tak miala na imie..i poniekad obiecalam, ze tak naze swoja kolejna corke, jesli bedzie..

bo podoba mi sie jeszcze Karolina
 
Wiktorii teraz od zatrzęsienia.
Zuzia albu Julia, z chłopcem problem- coś tam mowa o Dominiku była, ale nie jestem do końca przekonana...
Właśnie zdziwiłam sie poniewaz nie wiem czy ZUzi i Julek nie jest więcej od WIktorii. Zreszta... KAsi podobno też co nie miara (taak mówili wszyscy gdy starsza córka się rodziła), a powiem szczerze jeszcze z inną małą KAsią się nie spotkałam!
Wysyłam jeszcze raz listę imion- pasuje do wątku, a może się przyda :-)
Popularne imiona nadawane w Warszawie - imię dla chłopca i dla dziewczynki
 
z meskich imion podobaja nam sie jeszcze Konrad, Olaf i Alan- ale wciaz jakos stawiamy na Gracjana;-)
 
U nas jak bedzie synek mąz juz mi powiedzial ,ze na[ewno ALEXANDER :happy::happy:A jak coreczka nie mam jeszcze pojecia ;-)
 
U nas sie chyba zdecydujemu na Maje - wiem ze w Polsce jest wielkie zatrzesienie tego imiona ale u nas spotkalam sie tylko z tym imieniem raz i to pisane bardzo po tutejszemu bo Mayah. My sie na to imie decydujemy ze wzgledu na nasze inicjaly - ja MAgda i maz JAred = MAJA.
Ale mamy ogromny problem z imieniem dla chlopca - ja lubie Oliver ale maz cos nosem kreci a sam z niczym nie wychodzi. A chcemy by imie bylo pisane i wypowiadane tak samo w obydwu jezykach - Polskim i Angielskim bo tutaj jestesmy na stale a nie chce by babcie i ciotki w Polsce jezyki sobie polamaly. Moze jakies propozycje?

Pozdrawiam
M
 
reklama
U nas sie chyba zdecydujemu na Maje - wiem ze w Polsce jest wielkie zatrzesienie tego imiona ale u nas spotkalam sie tylko z tym imieniem raz i to pisane bardzo po tutejszemu bo Mayah. My sie na to imie decydujemy ze wzgledu na nasze inicjaly - ja MAgda i maz JAred = MAJA.
Ale mamy ogromny problem z imieniem dla chlopca - ja lubie Oliver ale maz cos nosem kreci a sam z niczym nie wychodzi. A chcemy by imie bylo pisane i wypowiadane tak samo w obydwu jezykach - Polskim i Angielskim bo tutaj jestesmy na stale a nie chce by babcie i ciotki w Polsce jezyki sobie polamaly. Moze jakies propozycje?

Pozdrawiam
M
Dla dziewczynki wybrałam Kornelia lub Larysa,a co do chłopca to też mam problem,nad Olivierem też się zastanawiałam,podoba mi się Kubuś,może Kamil albo Remigiusz?Sama nie wiem chyba ten Jakub będzie:-D
 
Do góry