reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wybieramy imiona dla licowych maluszkow

U nas bedzie Lileczka, bo nie wyobrazam sobie juz innego imienia. Poza tym troche w tym tradycji. Moja babcia miala Anna, ja mam Anna, a moja corcia bedzie LiliAnna.
 
reklama
ja mówię że będzie Nina, to wszyscy się pytają jak brzmi pełne imię :-D
Powiedziałam bratu, że będzie Nina, to przekazał dalej, że Zuza. W końcu wyszło że coś jest nie tak. Pytam brata skąd mu się wzięło Zuza, to mówi, że i to i to na 4 litery :-D
 
Po akcji z Majką, której wyrosły jajeczka dopiero w ostatnich dniach zdecydowaliśmy się (a raczej ja zdecydowałam), że jednak będzie SZYMON. Pierwsza myśl jednak najlepsza :-)
 
Kiedy myslalam, ze u mnie bedzie chlopiec mial byc Hubert ( bo jest Kuba - Kubus i mial byc Hubus do kompletu ) a kiedy wydalo sie, ze to panna moj synek zapytal, czy bedzie Hubercinka, ale juz przyzwyczail sie do Lileczki.
 
Teraz to my mamy dylemat z imieniem...mi się podoba Maja, Nadia, Hanna, Zosia...ale nic na 100%, M coś o Kalinie mówi....ja ostatnio się obudziłam i mi pierwsze na myśl przyszło Hanna Wiktoria....a to taka mieszanka mnie i M bo ja mam Anna a M Wiktor...no i zobaczymy czy M się przekona??? Tyle że i ja jeszcze nie jestem na 100% zdecydowana.
 
aniapestka Kalinka bardzo mi się podoba;-) ale Hanna Wiktoria też bardzo fajnie brzmi:-) ja gdyby nie M i jego uparte nazywanie córci Jagódką też pewnie bym jeszcze przebierała i wybierała;-) a tak zapowiedziałam, ze jeśli kiedykolwiek będzie drugie dziecko to ja wybieram imię:-D
 
reklama
Do góry