reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wybieramy imiona dla licowych maluszkow

reklama
Ewcik owszem ładne, ale nieładnie mi się kojarzy...

ja to się śmieję, bo nasza Mała to Ola, a teściowa to Ewa i tak sobie rymuję ogrodniczo Ewka-konewka, Olka-fasolka, trzeba pracować nad kolejnym imeiniem do ogrodu :)
 
Juz nic nie powiem jak moj syn ma na drugie itrzecie ( bo jak chcialam Jakuba musialam mezowi "zaplacic" dwoma imionami po dziadkach. Trudno, najwyzej sobie kiedys wykresli z papierow. Teraz chce Lileczke i maz juz kreci nosem. Jak dostanie imiona po babciach to bedzie LIlianna Charlotta Daniela ( bidulka ). Wole jednak ustapic trzem imionom, bo jak maz wymysli jakies imieto sie przekrece. Kubus mial byc Lukas ( no jak bank normalnie )
 
ja sie tak zastanawiam czy malej nie dac na drugie tak jak miala siostra Mka,byloby wtedy Maja Patrycja z tym ze Patrycja zle mi sie kojarzy bo mialam kiedys taka postrzelona znajoma o tym imieniu,ewentualnie damy po mojej babci wtedy bedzie Maja Helena
 
reklama
My nadal nie mamy imion. Jesli bedzie dziewczynka to pewnie bedzie miala na imie albo Amalia albo Liliana, a jesli chlopiec to nie mam pojecia. Wiec moze lepiej jak bedzie dziewczynka :)
 
Do góry