reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wybieramy imiona dla licowych maluszkow

reklama
Ja tez nie mam Koscielnego i w takim wielkim miescie jak Szczecin oblecialam kilka Kosciolow zanim ktokolwiek zgodzil sie na chrzciny mojego synka. Byli i tacy madrzy, ktorzy uzalezniali ochrzczenie od wysokosci wplaty na konto Kosciola. Jestem wierzaca, ale instytucja Kosciola jest dla mnie kompletnie spaczona i albo sie zaczna reformowac, albo sie wypisze.
 
Jesli chodzi o imię to my dalej nie mozemy sie dogadać.
Ja chciałam żeby był Oleg Aleksander albo Olaf, ale eM sie nie zgadza. Jemu pasuje Kuba, za to mi nie odpowiada.
I chyba bedzie Michał Junior po tacie ... to jedyna propozyzycja na ktora oboje przystajemy.
 
A mnie cos dzis odpalilo, bo w miescie zajzalam do ksiazki z imionami i tak mi jakos sie spodobalo Elena. Generalnie zdecydowalam sie juz na Lilke ale ta Lenka mi tak chodzi teraz po glowie. Meza nie pytam i tak stanie na moim.
 
reklama
U nas postęp jeżeli chodzi o imię dla córci...tzn na razie stawiamy na BASIE:-) drugie imię na 100% Wiktoria(po tatusiu)...no zobaczymy czy nam się znowu nie odwidzi...
 
Do góry