reklama

Wybieramy "Miejsca Przyjazne Rodzinom"

Temat na forum 'Bydgoszcz' rozpoczęty przez goosiamm, 12 Lipiec 2010.

 1. goosiamm

  goosiamm

  Najlepsze odpowiedzi:
  0
  Masz ulubione miejsce, gdzie załatwiasz swoje sprawy i bez obaw możesz zabrać dziecko? Zgłoś je i weź udział w akcji "Miejsce Przyjazne Rodzinom".

  W naszym mieście jest mało miejsc, do których bez obaw można zabrać dziecko. Szkoda, bo rodzicom byłoby łatwiej, gdyby ich pociechy mogły im towarzyszyć. Przecież każda chwila z dzieckiem jest cenna.
  Chcemy zmienić niekorzystny dla rodzin aktualny stan i dlatego, wspólnie z Gazetą Pomorską, akcją Rodzic Działa i Urzędem Miasta, organizujemy konkurs "Miejsce Przyjazne Rodzinom". W akcji mogą brać udział znajdujące się na terenie Bydgoszczy lokale gastronomiczne, sklepy, urzędy itp., które są przystosowane do potrzeb dzieci. Mają na przykład przewijaki w toaletach, miejsca zabaw, krzesełka dla dzieci. W konkursie nie mogą jednak brać udziału miejsca przeznaczone typowo dla najmłodszych takie jak np. place zabaw.
  Mamy nadzieję, że dzięki naszej akcji miejsc, w których dzieci dobrze się czują, a rodzice mogą załatwiać swoje sprawy w Bydgoszczy, będzie coraz więcej. Jeśli znasz już jakieś miejsce, które warto pochwalić, zgłoś je do naszego konkursu. Jak to zrobić?

  zd.jpg

  Do 28 lipca możesz proponować takie miejsca w komentarzu poniżej. Zgłoszenie powinno zawierać nazwę "Miejsca Przyjaznego Rodzinom", jego dokładny adres oraz krótkie uzasadnienie – dlaczego uważasz, że jest ono dostosowane do potrzeb dzieci?
  Lista zakwalifikowanych kandydatur "Miejsc Przyjaznych Rodzinom" będzie publikowana na łamach "Gazety Pomorskiej" i na portalu MM Bydgoszcz. Następnie przeprowadzimy plebiscyt, w którym internauci i czytelnicy wybiorą trzy miejsca najbardziej przyjazne rodzinom. Swoją "trójkę" wyłoni także komisja konkursowa.

  Pomysłodawcą akcji jest serwis specjalny Moje Miasto Radzi Rodzicom i akcja Rodzic Działa. Chcemy, żeby była to jedna z pierwszych inicjatyw wspierających lokalnie odpowiedzialne rodzicielstwo.
   
 2. reklama

Poleć forum