reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wybieramy szkołę rodzenia i szpital w Warszawie

Hej Doxa, informacje o tej gimnastyce znajdziesz tutaj:
http://studiozdrowia.hbz.pl/index.php?cmd=gimn_ciaz

Tu jest troche bardziej intensywnie chyba niz na jodze
Ale bardzo fajnie - duzo plotkujemy w trakcie gimnastyki bo jest mala grupa [okolo 6 dziewczyn]. Ćwiczymy na wszystkie partie mięśni ciala [bez brzucha oczywiscie] no i dodatkowo mieśnie potrzebne do porodu. Baaaardzo polecam.
 
reklama
Gazelaczku bardzo dziękuję, właśnie się zapisałam ;D ;D ;D
Bardzo miła ta pani Agnieszka, jestem pewna że będę zadowolona!!!
pozdrawiam serdecznie!
 
Doxa, a kiedy chodzisz? moze sie spotkamy ??? Ja mam gimnastykę we wtorki i piątki od 16.30. Zobaczysz, bedziesz baaaardzo zadowolona :)
 
Będę tam w najbliższy wtorek o 15. Chętnie poczekam na Ciebie, jeśli przyjdziesz troszkę wcześniej to będziemy miały parę minut na pogadanie :)
 
Zobaczę co się da zrobić - o 16 koncze prace i czasem przychodze tak na styk. Ale czesto spotykam dziewczyny z poprzednich grup, bo nieraz zajecia sie przedłużają. Postaram sie dobiec szybciutko ;D
 
OK, to do zobaczenia. Już się cieszę ;D
Ja Cię rozpoznam, bo widziałam Twoje zdjęcia i muszę przyznać, że jestem pełna podziwu - wyglądasz rewelacyjnie!
 
Cześć, mam termin porodu na 14 lipca, poszukuje położnej i szpitala, po przeczytaniu opinii chciała bym się wybrać do szpitala na Solcu, czy macie może położną godną poleceni. Dziękuje i pozdrawiam RF
 
reklama
Hej RF. No normalnie konkurencja zaczyna się rozwijać, hi hi. Ja mam termin też na 14 lipca i już zamówilam sobie położną Komosę z Solca ;D Generalnie numery telefonow i wszelkie informacje są do uzyskania w szpitalu na oddziale położniczym. Znajduje się tam tablica ogłoszeń [ze wejściem na oddział po lewej stronie] i tam są telefony do położnych. Albo od razu można zajrzec do pokoju poloznych i pogadac z ktorąś. Slyszalam ze wszystkie babki na Solcu są fajne. Powodzenia!
 
reklama
Do góry