reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wybieramy wózeczki

Ines - mam do Ciebie prosbe. ja dzis bylam w 3 sklepach w Lodzi i nigdzie nie maja tych wozkow traxx jaguar. niedlugo jade do Warszawy odwiedzic znajomych i przy okazji wpadlabym do sklepu z wozkami. moglabys podac namiary na jakies sklepy, gdzie jest duzy wybor i jest traxx jaguar? z gory dzieki :D
 
reklama
Gufi u mnie podobna sytuacja ... moja mama sie zaoferowala ze wozek ona kupi dla wnuka .. prosze bardzo ;)
 
U mnie dziedek (dzieciaczka, czyli mój teść :) ) sponsoruje wózek dla każdego wnuczka/ki w rodzinie... I dla naszej dzidzi również... Innym wnukom płacil ok 2500 zł. i nam też tyle mniej więcej chce dać. Mam więc sporą swobodę w wyborze...Kochani Ci dziadkowie :)
Gufi polecam sklep Jupiter Centrum ul. Towarowa 22 (tel. 022-654-36-28). Bardzo duży wybór wszystkiego dla dzieci :)
 
U mnie z tym też nie jest źle bo już dostałam od mojej babci 1000zł na wózeczek, a i pewnie teściowie dla których będzie to pierwszy wnuk na pewno będą chcieli dofinansować; tylko że mój mężuś kombinator będzie chciał pewni e coś za tą kase co innego kupić dla dziecka skoro jak mówi wózek już mamy :mad: Ale ja się nie dam ;D
 
..tak sobie oglądam i oglądam te wasze wózeczki i stwierdzam ze niektóre jak pojazdy kosmiczne wyglądają...heheh
Pojazdy dla malych kosmitów...ehehhehe

...przyznam szczerze ze ja sie jeszcze nie rozglądalam za wózkiem....prędzej zrobi to mój mąż...zeszta uwazam ze jeszcze czas...
 
Ines kochana, ile kosztuje cały zestawik Traxx Jaguar - taki jak opisywałaś, bo znam tylko cenę bez fotelika!!!!
Piękny ten wózek, ale mężuś złapał się za głowę jak mu cenę pokazałam!!! ;D
 
Monisia2506 podaje Ci ceny orientacyjne ze sklepu internetowego całego zestawu :)

Wózek Jaguar 4 (spacerówka) - cena: 1099 zł.
Gondolka Bronco - cena: 599 zł.
Łącznik do fotelika Maxi-Cosi z wózkami firmy Hauck Group TRAXX - cena: 79 zł.
Fotelik samochodowy Maxi-Cosi Cabrio - cena: 529 zł.

Cały zestaw = 2306 zł

Można oczywiście kupić fotelik firmy Hauck ale nie znam jego ceny. Ja mam jakoś większe przekonanie jednak do fotelika Maxi Cosi... i jednym z warunków wyboru wózka było żeby wałśnie ten fotelik mógł byc wczepiany w stelaż.


 
reklama
Kurcze - strasznie dużo

Wiecie co? ostatnio dostałam reklamke wózeczków do domku "ogród wózków"

Sceptycznie nastawiona, ale pojechałam obejrzeć - jestem bardzo pozytywnie nastawiona,

te wózki są może nie jakieś najpiękniejsze (kwestia gustu) ale bardziej funkcjonalnego wózka jeszcze nie widziałam

Polski producent spod Częstochowy i .... no sane zobaczcie:

http://allegro.pl/item110225571_efik1_wozek_tako_city_voyager_wys_0_full_kolor.html
 
Do góry